Odtwarzacz BLURAY yamaha

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam proszę mi napisać jak się sprawuje odtarzacz Bluray Yamaha BD -S 2900 zarówno w muzyce cd w odwarzaniu tych płyt jak również w filmie i w dzwięku w filmie. Jak się ma ten odtawarzacz do odtwarzacza BLURAY ONKYO DV-BD 606 Czy warto jest niemalże dwa razy więcej zapłacić za yamahe, czy lepiej na to konto kupić sobie Bluray onkyo i za 2 tyś. odtawarzcz cd. Pozdrawiam i czekam na wasze wypowiedzi. Niektórzy mówią że jak się kupi yamahe to taki z niego jest dzwięk cd że odtwarzacz cd do 1500 zł ma taki dzwięk. Oczywiście duża grupa ludzi mowi że to bzdura. Co wy o tym wszystkim sądzicie. I czy może potwierdzicie że obraz z yamahy jest też znacznie lepszy od bluray onkyo.
Lolek
 
Ostatnia edycja:

BoDeX

New member
Sprawuje się dokładnie tak samo jak DENON ONKYO i FUNAI za 499 pln. zbudowany na tej samej płycie i tych samych komponentach - płacisz za LOGO
 

vandel

New member
kup sobie pioneer 51fd za 1600 i masz bardzo dobry odtwarzacz cd (musialbys wydac ponad 2tys za cd aby byl lepszy) super opbraz zjada onkyo na sniadanie zarowno w cd jak i blu i dvd, jesli masz wiecej kasy mozesz kupic pioneer lx71 za 2,9 lepszy wyglad i troszke lepsze wykonanie i dzwiek
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
vandel napisał:
kup sobie pioneer 51fd za 1600 i masz bardzo dobry odtwarzacz cd (musialbys wydac ponad 2tys za cd aby byl lepszy) super opbraz zjada onkyo na sniadanie zarowno w cd jak i blu i dvd, jesli masz wiecej kasy mozesz kupic pioneer lx71 za 2,9 lepszy wyglad i troszke lepsze wykonanie i dzwiek

witam zapomniałem napisać że pionier nei wchodzi w gre ja mam amplituner onkyo 906 i jest srebrny a pionier jest czarny to raz to jeszcze może dałoby sie przeżyć ale jeszcze na szer. jest węższy o 1.5 cm więc i czarny i mniejszy gabarytowo to w wogóle będzie wyglądało jak idx z tąd..... Gdybym mial cos czarnego to pionier pewnie by wchodził w gre a tak to nici. A propo Onkyo jest na funaju robiony a yamaha jest na panasonicu 30 . I z tąd podobno wynika różnica że obraz w yamache jest lepszy jak w onkyo. Ale ja tego nei wiem tylko tak slyszalem . najlepiej jak ktoś ma to by powiedzial jak jest z obrazem i z dźwiekiem. Pozdrawiam i czekam na newsy.
lolek
 
Ostatnia edycja:

BoDeX

New member
Lolek - nie bądź naiwny ... chcesz komplet to kup sobie ONKYO .

Jaki masz wyświetlacz ? Jaki amp i jakie głośniki ? Daj może fotki .
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
odnosnie bluray yamahy i onkyo

Witam wiec kolumny bede mial paradigm studio 60 v5 caly komp0let do kina domowego. Amplituner onkyo 906. I tearz walsnei sie zastanawiam nad bluray i cd. czy lepiej wlasnie yamahe czy onkyo i dodoatkowo cd. Aczkolwiek do konca nie jestem przekonany ze yamaha zagra tak muzycznie jak cd za 1500 zl. Wierzyc mi sie nie chce. Bo tak to potrafi tylko pionier a niestety ja pioniera nie kupie z tego wzgledu co pisalem wyzej. A lcd philips ktory lada moment ma wyjsc 9704 chyba ze cenowo bedzie starsznie duzo to wtedy philips 9803 .Oba ledowo podswietlane.
lolek
 
Ostatnia edycja:

vandel

New member
dac tyle kasy za onkyo( panas czy tez funai) za wyglad bezsens ale to Twoja kasa, kup sobie jakis srebrny jak najtanszy skoro masz onkyo ampli z dekoderami hd on bedzie wszystko dekodowal. za rewszte kup sobie filmu/koncerty na blu bo sa drogie jeszcze:)
 

janusz

New member
Bez reklam
Proponuję LG BD370 i dobry odtwarzacz CD. LG miażdzy całą wymienioną w temacie konkurencję, za dwa lata wszystkie odtwarzacze będą obowiązkowo miały takie wyposażenie jak dzisiaj LG. Dekodery HD masz w amlitunerze, a do płyt CD możesz kupić pasujący CD ONKYO.
 
Do góry