Odtwarzacz BluRay pod 22 cale?

aqswde

New member
Witam was mam do was pytanie,niedawno kupiłem sobie do pokoju LED TV samsung 22cale pod xboxa. Moje pytanie brzmi-czy jak kupie i podłącze pod niego BluRay to będzie różnica niż dvd?? Słyszałem że HD widać dopiero od 32 cali. Pozdrawiam
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Do HD to duży wyświetlacz jak najbardziej wskazany....
Ale dużo zależy też od odległości z jakiej będziesz oglądać - im bliżej tym większą różnicę zobaczysz. Przy 22 calach....musiałbyś siedzieć blisko, bardzo blisko...żeby cieszyć się jakością HD, aczkolwiek odtwarzacze BD tanieją i stają się uniwersalne (odtwarzają coraz więcej plików) także zakup takiego sprzętu za rozsądne pieniądze to niezły pomysł.
 

aqswde

New member
Do HD to duży wyświetlacz jak najbardziej wskazany....
Ale dużo zależy też od odległości z jakiej będziesz oglądać - im bliżej tym większą różnicę zobaczysz. Przy 22 calach....musiałbyś siedzieć blisko, bardzo blisko...żeby cieszyć się jakością HD, aczkolwiek odtwarzacze BD tanieją i stają się uniwersalne (odtwarzają coraz więcej plików) także zakup takiego sprzętu za rozsądne pieniądze to niezły pomysł.

Mam bardzo mały pokój i bardzo mało miejsca dlatego wybrałem tego samsunga,co do odległości to oglądam tv z odległości 1m
 
Do góry