Odtwarzacz Blu-ray z USB i obsługą AVCHD

misiekxxx

New member
Cena: do 500zł
Priorytetem jest dla mnie bezproblemowa obsługa AVCHD przez port USB. Mam kamerkę i sporo materiału już zarchiwizowanego w strukturze AVCHD a że na nagrywarkę i płyty póki co jeszcze nie chcę się szarpać więc struktury AVCHD chciałbym czytać przez USB.
Próbowałem bawić się przez konwersję do struktury Panasonica (plazma G30) i odczyt przez slot SDHC ale to droga rzez mękę. Dobrze byłoby gdyby sprzęt dawał też radę z MKV.
Co polecacie? Bo kupno w ciemno na podstawie suchych opisów to ryzyko.
 

misiekxxx

New member
AVCHD nagrywa sie na płytach DVD, nagrywarka kosztuje ~50zł ;)

Z BD to najlepiej chyba LG BP620 :>

Tak. Ale płyta DVD to raptem do 30 minut materiału w AVCHD. Mając kilkadziesiąt GB zrobiłby się niezły burdel.

Trochę mi nie siedzi wygląd tego LG ale skoro łyka wszystko o czym pisałem to pomyślę nad nim.
Jakieś inne propozycje?
 

misiekxxx

New member
Rozważam jeszcze model niżej czyli LG BP420 albo Samsung BD E5500. Obydwa troche tańsze a wydają się mieć wszystko co potrzeba. Ma ktoś jakieś doświadczenia z tymi modelami?
 

Carl_2

New member
misiekxxx kupiłeś coś?
Ostatnio stanąłem dokładnie przed tym samym problemem. Potrzebuje kupić odtwarzacz blu-ray, który czytałby pliki AVCHD (mts, m2ts) nagrane kamerą Sony. Zastanawiałem się nan LD BD660, ale na forum znalzałem info, że nie działa odtwarzanie formatu 1080i, a ja właśnie tak najczęściej nagrywam :-/
 
Do góry