Odtw CD, czy komp jako odwarzacz ?

czesiek85

New member
Przymierzam się do zakupu zestawu stereo - narazie jest to Monitor Audio MR6 plus wzmacniacz hk980 - i tutaj dalej zastanawiam się nad kolejnym krokiem (będzie to podpięte pod komp PC) czy zakupić odtwarzacz CD do Hk 980 czy może dobrą karte do PCeta pokroju *********************ak Prodigy HD2 wtedy i flaci można by odtwarzać i CD..
 

Hermann

New member
Czesio, przecież to proste, wiadomo, że trzeba by mieć jedno i drugie, ale na początek - bo chyba o to pytasz -kup to, na czym będziesz mógł odtwarzać tą muzę jaką posiadasz.

Jeśli masz stosy dobrej jakości płytek CD, to oczywiści szybko dokup w pierwszej kolejności dobry CD, a jeśli posiadasz same flaci i dwie płytki CD na krzyż, to jasna sprawa, że zacznij od dobrej karty do PC.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

czesiek85

New member
płyt CD mam śladowe ilości - na dobry CD mnie nie stać - półka cenowa 800 zł wieć np hd980 - a za 400 zł mam *********************akaa HD2
 

artoneq

New member
To jest dobry DAC w swojej klasie. Znacznie lepszy niż 2 razy droższe karty muzyczne, chociażby Creativa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

płoć

New member
Hi
Miałem ten sam dylemat co Ty i kupiłem używkę cd yahy cdx-5xx za 50zł i to był strzał w 10 , później chciałem dokupić cd do wzmaka tej samej klasy ... kolega ma hk-980 cd i ... nie ma żadnej różnicy więc yamaha gra u mnie dalej
 
Do góry