odczyt zdjęć z pendriva

marcin_m

New member
Witam!
Od niedawna jestem użytkownikiem PS3.
Mam problem z odczytem zdjęć z pendriva. Konsola rozpoznaje pen'a ale zdjęć (jpg) żadnych na nim nie wykrywa. Nie wiem czy to normalne, czy zależy od p.driva?
Trochę to mi psuje całą radość z konsoli, która po za tym jest świetna jako odtwarzacz, maszynka do gier, dostęp do netu, a nie długo zamierzam wymienić dysk na większy i postawić Linuxa - naprawdę jest urządzeniem niemal kompletnym. A tu taki babol i nie czyta z pena?!
 

Carty

New member
Z pendrive'ami czy raczej ze zdjęciami jest chyba pewien problem w PS3.
3-4 tygodnie temu bez problemu oglądałem zdjęcia bezpośrednio z karty SD (mam jeszcze PS3 z czytnikiem). W zeszły weekend chcieliśmy oglądnąć resztę zdjęć i dupa. Kartę widzi, ale według konsoli jest pusta. Podłączając ją przez inny czytnik do konsoli po USB to samo. Widzi wolne miejsce, układ katalogów, ale nie pliki. Te same zdjęcia z płyty DVD czyta bez problemu.
Też nie wiem co jest grane :hmm:
 

Carty

New member
Jeśli to do mnie, to nie pomaga. Jak dam "Pokaż wszystko", to właśnie wtedy pokazuje wszystkie katalogi, ale nie zdjęcia. Karty napewno sformatowane prawidłowo, bo widzi przecież katalogi i ilość pustego miejsca. Poza tym jak napisałem wcześniej, jeszcze kilka tygodni do tyłu te same zdjęcia z tych samych kart czytały się bez problemu.
Nie mogę sobie tylko przypomnieć, czy ostatnia aktualizacja firmware konsoli była między jednym a drugim oglądaniem, czy już później. Hm, może to jest przyczyna.
 

marcin_m

New member
dzięki za rady
Sformatowany jest w FAT32.
Pomogło "pokaż wszystkie" i wszystkie zdjęcia jak na dłoni.
Ale i tak to dziwne, że nie wykrywa ich normalnie.
Z płytą nie było problemów, a czytnika kart nie mam więc nie wiem jak z nim to działa.
 
Do góry