Odblokowywanie DivX w plazmach serii PQ

silent16

New member
problem

Witam, jestem posiadaczem plazmy pq 1000. nie moge wejsc w menu serwisowe w zaden sposob. nie moge wgrac softa 3.15 wkladam pendrive z softem i nic sie nie dzieje. ani trzymanie OK ani proba wgrania softu 3.15 nie daje rezultatu. Dodam ze moja versja softu to 3.06. Pomocy
 

jamal2

New member
przepraszam za pytanie, ale jak sprawdzić wersję softu?
U mnie jest tam gdzie masz szukanie kanałów z anteny naziemnej i opcja diagnostyka.

A co do odblokowywania. Yo mam PDA i programik Remote IR deluxe gdzie znalazłem pilot który działa z moim TV, ale zaden z przycisków nie uruchamia tryby serwisowego. Natomiast czasami na niektórych przyciskach wyskakuje ze: Funkcja tymczasowo niedostępna. Czy to cos wam mówi?
 
Ostatnia edycja:

arturmos

New member
w ustawieniach nie mam nic takiego jak diagnostyka,a więc nie mogę w ten sposób sprawdzić wersji softu. 42PQ200R
 
Ostatnia edycja:

arturmos

New member
ok,sprawa załatwiona,wielkie dzięki kolego pierwszy,wszedłem do menu tak jak napisałeś, zmieniłem ustawienie usb z 0 na 1 i nowa funkcja się pojawiła.
wersja softu to 3.16
 

jamal2

New member
Kurde każdemu się udaje to odblokować a mi jak zwykle przytrafił sie model z upośledzeniem chyba umusłowym i nie da się tak łatwo odblokowac. Można wgrać jakiś starszy soft niż ten co mam?
 

Lasica

New member
Może ktoś komu się udało zrobiłby prosty tutorial i krok po kroku na swoim przykładzie opisał co i jak zrobić z tym pilotem wgrywanym na telefon?
 

pierwszy

Banned
Kurde każdemu się udaje to odblokować a mi jak zwykle przytrafił sie model z upośledzeniem chyba umusłowym i nie da się tak łatwo odblokowac. Można wgrać jakiś starszy soft niż ten co mam?
nie masz czego żałować... mam odblokowany divx ale nie używam, bo efekt jest imo niedostateczny - słaba jakość obrazu, brak regulacji napisów. Używam dvd ferguson podpięty przez hdmi i jest to O WIELE LEPIEJ*:eek:k:

Także radzę zainwestować te 200/250 zł w dobry odtwarzacz dvd z hdmi+usb typu Ferguson D 880 HX, Philips DVP5990, Pioneer DV-410V...
 

walles1

New member
menu serwisowe

Witam, metodą wielokrotnych prób znalazłem kod w swoim pilocie uniwersalnym na aktywację menu serwisowego a tym samym odblokowanie DIVX:
Mój tv: LG42PQ200 - ZA
ver. opr.: 3.40
Pilot uniwersalny: SILVERCREST KH-2159
Kod (ustawialem na ASAT): 5147
Przycisk aktywujący menu: volume + lub - (obydwa działają)

Wyświetliło mi się na ekranie żądanie kodu po wpisaniu 0000 i zatwierdzeniu już z oryginalnego pilota wszedłem w menu serwisowe gdzie wybrałem tool option i w media player zmieniłem EMI PM na EMI PMM. Wyszedłem z menu serwisowego po czym wyłączyłem i włączyłem tv. Filmy śmigają, mam nadzieję, że komuś pomogłem:)
 

dem2000

New member
Jak odblokować USB Film w modelu 42PQ2000

1. Kupujemy pilota Thomson ROC 3205 (ok 40zł)
2. Zaprogramuj pilot kodem 0119 i wyłącz TV
3. Uruchom TV w/w pilotem (nie oryginalnym)
4. Naciśnij SHIFT, a później AV
5. Wpisz hasło 0000 (obojętnie którym pilotem)
6. Wybierz TOOL OPTION
7. Zmień EMF PM na "EMF PMM"
8. USB już działa - flaszki mile widziane :)
 

Dawid1972

New member
Witam, metodą wielokrotnych prób znalazłem kod w swoim pilocie uniwersalnym na aktywację menu serwisowego a tym samym odblokowanie DIVX:
Mój tv: LG42PQ200 - ZA
ver. opr.: 3.40
Pilot uniwersalny: SILVERCREST KH-2159
Kod (ustawialem na ASAT): 5147
Przycisk aktywujący menu: volume + lub - (obydwa działają)

Wyświetliło mi się na ekranie żądanie kodu po wpisaniu 0000 i zatwierdzeniu już z oryginalnego pilota wszedłem w menu serwisowe gdzie wybrałem tool option i w media player zmieniłem EMI PM na EMI PMM. Wyszedłem z menu serwisowego po czym wyłączyłem i włączyłem tv. Filmy śmigają, mam nadzieję, że komuś pomogłem:)
Potwierdzam ten sposób działa na moim LG 42PQ2000 - ZA na sofcie 3.41
I wcale nie jest zły obraz oglądając DIVX wprost z dysku na telewizorze.:-D
 

lee99

New member
Witam

Jak to jest z tym wejściem do tego całego serwisowego menu ?? Do tej sztuczki z menu i menu wystarczy zwykły pilot jaki dostaje się z tv ?? Bo usiłuje wejść do tego serwisowego menu w celu odblokowania dixv i coś nie bardzo...

Z góry dziękuje za odpowiedź Pozdro
 
Do góry