odblokowanie PVR w modelu D6000

mojzesz5

New member
Witam, czy istnieje mozliwosc odblokowanie PVR w modelu d6000. odblokowalem menu serwisowe rozszerzone, pojawiły sie dodatkowe opcje ale nie moge zmienic PVR poniewaz jest zaznaczone na szaro i "przeskakuje" na nastepną opcje. czy ktos odlokowywal PVR w tym modelu ? pozdrawiam.
 

tdx

New member
Bez reklam
Ale pvr wtedy jest na szaro i na off? A D6100?
Te modele normalnie mają PVR (6100/6500) a konwersja 2D->3D też nie działa?
 

mojzesz5

New member
tak, jest na szaro i w ogole nie jest napisane off/on tylko "---" nie ma w ogole opcji wyboru. Zmienilem model na d6500 i na d6100 i w obydwóch przypadkach to samo. konwersja 2d na 3d dziala.
 

tdx

New member
Bez reklam
dziwnie bo konwersja działa czyli coś czego nie masz w domyślnie w D6000 a pvr nie czyli coś co w niższych modelach nawet da się odblokować....

Niestety D6000 nie mam jak sprawdzić i Ci odpisać. A na D6100 wszystko działa
 

Wojtek-dg

New member
Jest to mój pierwszy post dlatego witam wszystkich na forum.
Mam pytanie do autora tematu czy udało się odblokować funkcję?
Pytam gdyż mam okazję zakupu telewizora LED UE32D6000 w dobrej cenie tj. 1800zł. Z tego co czytam to da się w nim odblokować funkcję konwersji z 2d na 3d. Czy jeszcze da się coś "ulepszyć". Na temat tej serii jest dość mało informacji w internecie. Czy w tej cenie może warto polecić jakiś inny telewizor. Będzie podłączony do dekodera Cyfrowego Polsatu (HD), w przyszłości może PlayStation, zależy mi głównie na funkcji typu YouTube, iPla (w samsungu to chyba SmartTV). Jak sprawuje się ta seria?
 
Do góry