Od jakiej gry zacząć?

dienekes' shade

New member
Tak jak piszą Koledzy, G25 to absolutna królowa popularnych kierownic. Jednakże, jeśli budżet jest ograniczony, Logitech oferuje dwa, znacznie tańsze, rozwiązania: Driving Force Pro (model już nieprodukowana, ale ciągle dostępny) i świeży Driving Force GT.

W skrócie:

1. Logitech G24
2. Logitech Driving Force GT
3. Logitech Driving Force Pro

Świetny sprzęt. Już dzięki DF Pro GT5:p zmienia się nie do poznania ;)
 

fkn

New member
Witajcie ponownie!
Odgrzewam stary wątek!
Trochę się już nagrałem na mojej PS3 i doszedłem do wniosku, że najbardziej odpowiada mi GT5.
Mam BURNOUT PARADISE, Motorstorm, ale GT5 to jest to.
Proszę polećcie mi coś w stylu GT5, bo szkoda kasy na wydawanie w ciemno na wszystkie inne gry wyścigowe.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
 

dienekes' shade

New member
Ferrari Challenge Trofeo Pirelli. Graficznie parę oczek niżej niż GT, ale dźwięk i model jazdy jeszcze bliższe "realowi". Wymagająca i trudna gra. Pozbyłem się produktu Polyphony na rzecz FCTP właśnie i jestem wyjątkowo zadowolony. Wreszcie Ferrari brzmi jak Ferrari, a nie Matiz :mrgreen: (obiektywne) a i sama jazda daje dużo więcej frajdy (subiektywne).

Polecam

Ps. Kierownicę posiadasz, jak mniemam?
 

fkn

New member
dienekes' shade napisał:
Ferrari Challenge Trofeo Pirelli. Graficznie parę oczek niżej niż GT, ale dźwięk i model jazdy jeszcze bliższe "realowi". Wymagająca i trudna gra. Pozbyłem się produktu Polyphony na rzecz FCTP właśnie i jestem wyjątkowo zadowolony. Wreszcie Ferrari brzmi jak Ferrari, a nie Matiz :mrgreen: (obiektywne) a i sama jazda daje dużo więcej frajdy (subiektywne).

Polecam

Ps. Kierownicę posiadasz, jak mniemam?
Jeszcze nie (mam nadzieję, że to się zmieni) :)
Męczę się padem.
 

dienekes' shade

New member
I podoba Ci się GT5:p? O rety, powiem Ci, że jak pograsz na kierownicy, oszalejesz ze szczęścia :mrgreen: i stwierdzisz, że wcześniej grałeś w zupełnie inną grę.

IMO, pomyśl lepiej o zakupie kierownicy, bo gra w ścigałki bez kółka mija się z celem i nie daje choćby 50% wrażeń, które zapewnia ta sama gra z kółkiem.
 

fkn

New member
Dzięki za info.
Wracając do Ferrari Challenge to jest chyba problem z jej dostępnością ?!?
 

dienekes' shade

New member
Wybacz truizmy ;)

Owszem, nie najłatwiej wejść w posiadanie tego tytułu. Sam mam używkę i to francuską :D Na alledrogo są 2 sztuki, cena jednej jest z kosmosu, ale druga...
 
Do góry