Od jakiej gry zacząć?

Masta_J

Active member
Bez reklam
Oczywizda.
Kwestia jakie masz wyjście audio w lapku (prawdopodobnie jack 3,5 mm) a jakie wejście audio w TV (prawdopodobne, że dwa chinche) i kabla z takimi końcówkami właśnie potrzebujesz.

Pozdrawiam,
 

fkn

New member
Niestety lekka kicha - kable podłączone, obraz jest, a dźwięku jak nie było tak nie ma.
Ktoś ma jakieś pomysły???
 

fkn

New member
Szukałem w ustawieniach, ale jakoś nie udało mi się tego znaleźć.
Ktoś ustawiał to już w Sony Bravia?
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nie znam Soniaków ale jeśli mają wejścia Audio to musi się to dać ustawić.
Zapoznaj się może po prostu z instrukcją obsługi...

Pozdrawiam,
 

fkn

New member
Witam!
Wszystko działa - dzięki za porady.

Swoją przygodę z PS3 zacząłem z grą GT5 i powiem szczerze bardzo mi się spodobała, ukończyłem już klasę A i B, teraz męczę C.
Myślę już o jakieś nowej gierce i chciałbym, aby była w stylu GT5.
Co polecicie?
 

Rybar_79

New member
a ja odradzę

fkn jeśli podoba Ci się GT:5P to nie wydawaj przypadkiem kaski na Burnout.
Jeszcze klasa S do zmęczenia na koniec w GT:5P, a potem tylko 2.000.000 punktów i jak już się przejedziesz Ferrari F1 '06, to możesz powiedzieć, ukończyłeś to demko :)
dienekes' shade polecał Ci jako odskocznię. Ale za tyle $$ nie warto.
Zamiast tego ja bym Ci polecił Racedriver GRID (seria Racedriver była dobra, na PC naprawdę fajnie się w to grało) F1:CE albo MotoGP '08.
 

dienekes' shade

New member
Odskocznię, bo jest to arcy arcade' owy tytuł. GRID jest gdzieś pomiędzy. Warto spróbować obu gier. Są diametralnie różne, ale łączy jedna, bardzo sympatyczna cecha - obie posiadają wersję demo w PS Store. Można się przekonać co i jak :)

Z doświadczenia wiem, że Burnout zapewnia setki (dosłownie) gameplay' u, a za cenę ok. 100 zł to super deal :eek:k:
 

gianbuffon

New member
mam zamiar kupic PS3 i od razu kilka starszych tutulow, aby nadrobic zaleglosci. czy to bedzie dobry wybor? uncharted, mgs4, motorstorm, heavenly word? mozecie polecic jakies starsze tytuly? co sadzicie o resistance? mozecie porownac np. do gears of war, killzone?
 

dienekes' shade

New member
Heavenly Sword, a zwłaszcza Uncharted i MGS 4 to świetny wybór :eek:k:

Co do Motorstorm' a i Resistance mam mieszane uczucia i tych tytułów akurat bym nie polecał.

Kiedy już zakupisz konsolę, będziesz mógł pobrać demka obu tych gier (tych trzech rekomendowanych zresztą też :D) i wtedy będziesz miał jasność, czy podobają Ci się, czy nie.

Ze starszych tytułów (w które ciągle gram) polecam Burnout Paradise (cudo!) i Grand Turismo 5: Prolog (właśnie ciułam kredyty na Forda GT LM Pace Car :cool:).

Gdybym miał wybrać pomiędzy Resistance i Gears of War, uciekłbym do konurencji :rolleyes:
 

Mefju

New member
Jak chcesz zagrać w coś 'starszego' z ps3 to na pewno Uncharted, Heavelny Sword tak jak mówił Dienekes co do Motorstorma i Resistanca to polecam super giery za 5 dyszek sztuka i masa grania ;pp ja aktualnie gram w Resistanca i mi sie podoba
 
Do góry