Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

Pabloos

New member
@UP
Tak ma cztery rdzenie ale nie myśl ze ten TV będzie latał(Smart jeszcze nie jest na tyle dopracowany)Ale zawsze możesz dokupić Evolution Kit i cieszyć się pewnie jeszcze lepszym smartem z nowej serii G(albo raczej H bo chodzą słuchy ze Samsung odpusci w nowej serii literke G bo jest zbyt powiązana z LG i ich serią smartfonow G)
 

ataman76

New member
Witam,
Mam pytanie odnośnie matryc. Z tego co czytam Samsung F6500 ma 100Hz. Jakie telewizory samsung lub inne mają 200 HZ bo chyba ten czynnik decyduje najbardziej o płynności ruchu a w mniejszym stpopniu programowe ulepszenia typu CMR czy inne. Chyba 200 Hz sprzetowe da obraz lepszy bez smużenia niż 100 Hz matryca z CMR 200 lub nawet 400, mam rację ?
 
Wiecie dlaczego youtube chodził mi bardzo dobrze,a teraz strasznie ścina,oprócz tego weeb.tv nie działa-tzn ładuje się,buforuje i czarny obraz...
Aktualizowałem tv przy pierwszym włączeniu,a przed wymianą tv-tamten bez problemu odtwarzał filmy na weeb.tv
 

tdx

New member
Bez reklam
No to masz odp

Ściągasz soft ze strony rozpakowujesz na pendrive tak żeby był katalog z nr softu w nim folder image a w nim plik upgrade odpalasz TV wkładasz pena do usb czekasz chwilę dajesz pomoc aktualizacja aktualizuj teraz
 

TV3D

New member
Bez reklam
Witam,
planuje zakupic nowy telewizor, mam na oku modele 46 cali: F6400, F6500, F6640 roznica w cenie miedzy tym pierwszym a nastepnymi ok. 300-450zł. Jak porownywalem na stronie MM to roznica jest chyba tylko w odswiezaniu i tu mam teraz pytanie czy jest zauwazalna roznica miedzy tymi modelami? Czy warto doplacac te 400 do 6500 lub 6640?
 

gwidongwidon

New member
Bez reklam
Witam,
planuje zakupic nowy telewizor, mam na oku modele 46 cali: F6400, F6500, F6640 roznica w cenie miedzy tym pierwszym a nastepnymi ok. 300-450zł. Jak porownywalem na stronie MM to roznica jest chyba tylko w odswiezaniu i tu mam teraz pytanie czy jest zauwazalna roznica miedzy tymi modelami? Czy warto doplacac te 400 do 6500 lub 6640?

ja bym bral minimum F6500 , tuner sat i wejscie na modul CAM jest dla mnie wazne , na naziemnej jak narazie niewiele jest:sad: , ale to ty wybierasz
 

tdx

New member
Bez reklam
od pozostałych których?
F6400 side by side led PSA
F6500 vertical egde led PSA
F6640 vertical egde led S-PVA
 
No to masz odp

Ściągasz soft ze strony rozpakowujesz na pendrive tak żeby był katalog z nr softu w nim folder image a w nim plik upgrade odpalasz TV wkładasz pena do usb czekasz chwilę dajesz pomoc aktualizacja aktualizuj teraz

Jednak nie potrafię sobie poradzić,stworzyłem katalog na pendrivie o nazwie 1116 w nim podkatalog image i tam rozpakowałem tą aplikacją od samsunga wszystko,ale gdy wchodzę w akt.teraz pisze mi,że nie mam dostępnych nowych aktualizacji...
 
Do góry