Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

moonalisa80

New member
A dysk wstaje? świeci się dioda?

Świeci dioda. Pod laptopem dysk śmiga aż miło.
Problem rozwiązany, jak podłączam na kabelku 20 cm wszystko gra. Jak podłączam pod kabel 1m który mam schowany w tunelu za TV już dysku nie widzi. Jednym słowem muszę kupić inny przedłużacz USB lepszej jakości ??
 
Ostatnia edycja:

Cybe

New member
tak tak, od razu pomyślałem o tym, żeby zgasić światło, w pokoju kompletna ciemnica i nadal to samo, czyli czarny ekran tylko lekka poświata od białego kwadracika. Jeżeli tak jest ok to super, cieszę się :) Mam nadzieję tylko, że nie wyskoczą martwe piksele. Tdx, masz może jakieś wskazówki jak użytkować sprzęt przez te 10 dni możliwości zwrotu bez podania przyczyny? :)
 

tdx

New member
Bez reklam
tak tak, od razu pomyślałem o tym, żeby zgasić światło, w pokoju kompletna ciemnica i nadal to samo, czyli czarny ekran tylko lekka poświata od białego kwadracika. Jeżeli tak jest ok to super, cieszę się :) Mam nadzieję tylko, że nie wyskoczą martwe piksele. Tdx, masz może jakieś wskazówki jak użytkować sprzęt przez te 10 dni możliwości zwrotu bez podania przyczyny? :)

W myśl prawa polskiego możesz go rozpakować skręcić i korzystać z pilota więc korzystaj ze swoich praw. Ewentualnie nie ściągaj foli z postawy ani z ramki w TV jeśli takowe miałeś
 

TV3D

New member
Bez reklam
tak tak, od razu pomyślałem o tym, żeby zgasić światło, w pokoju kompletna ciemnica i nadal to samo, czyli czarny ekran tylko lekka poświata od białego kwadracika. Jeżeli tak jest ok to super, cieszę się :) Mam nadzieję tylko, że nie wyskoczą martwe piksele. Tdx, masz może jakieś wskazówki jak użytkować sprzęt przez te 10 dni możliwości zwrotu bez podania przyczyny? :)

Zrobisz jak uważasz ,ale ja bym wolał mieć jednak matrycę samsunga;)
 

tomas91

New member
Witam,
Wiem że w tym wątku piszą znawcy serii 6, więc pytam który TV wybrać. Do 4000zł, 3,30m od TV.
46F6650 za 3500zł czy
50F6500 za 4000zł
Czytałem, że 50F6500 ma inną (gorszą) matryce. Czy różnica będzie widoczna? Zależy mi na jakości obrazu. Byłem już zdecydowany na 46F6650, ale zacząłem myśleć o czymś większym.
Szukałem też 50 cali F6650/6770, ale na wszystkich stronach są niedostępne.
 

Kajtus

New member
moonalisa80 spróbuj z tzw. aktywnym przedłużaczem usb, prawdopodobna przyczyna spadek napięcia na kablu i dlatego nie widzi go tv. kabelek nie jest drogi koło 15-20 zł za 5m.
 

Duddda

New member
partycja ok, wszystko gra, wina leży po stronie lipnego przedłużacza :( to jaki mam kupić aby było wszystko ok ?

Ja używam jakiegoś zwykłego przedłużacza z Saturna i działa mi 2.5" Toshiba 750 GB. Dysk jest na jednym kablu, bo jest na USB3.0. Testowałem też na starszym LE40C650 i też śmiga.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4
 

TV3D

New member
Bez reklam
Witam,
Wiem że w tym wątku piszą znawcy serii 6, więc pytam który TV wybrać. Do 4000zł, 3,30m od TV.
46F6650 za 3500zł czy
50F6500 za 4000zł
Czytałem, że 50F6500 ma inną (gorszą) matryce. Czy różnica będzie widoczna? Zależy mi na jakości obrazu. Byłem już zdecydowany na 46F6650, ale zacząłem myśleć o czymś większym.
Szukałem też 50 cali F6650/6770, ale na wszystkich stronach są niedostępne.

Jeśli ma być to samsung to ja bym celował w F6770
 

gwidongwidon

New member
Bez reklam
Witam,
Wiem że w tym wątku piszą znawcy serii 6, więc pytam który TV wybrać. Do 4000zł, 3,30m od TV.
46F6650 za 3500zł czy
50F6500 za 4000zł
Czytałem, że 50F6500 ma inną (gorszą) matryce. Czy różnica będzie widoczna? Zależy mi na jakości obrazu. Byłem już zdecydowany na 46F6650, ale zacząłem myśleć o czymś większym.
Szukałem też 50 cali F6650/6770, ale na wszystkich stronach są niedostępne.

wez se 46F7000 , powinienes byc zadowolony , ja bym tak zrobil :)
 
Do góry