Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

TV3D

New member
Bez reklam
Witam, ja mam następujący problem. Weeb.tv nie działa w ogóle, czarny obraz i nic się nie dzieje. Czy ma ktoś podobnie, czy można temu zaradzić? Tv 46f6500


Jeśli masz soft 1105 lub wyższy to raczej nie pooglądasz weeb.tv!
samsung jeszcze nie naprawił skopanej przez siebie aktualizacji oprogramowania !
teraz to tylko pozostaje czekać :x
 

ak123

New member
Przetestowałem Samsung S Recommendation na DVB-T. Na naziemnej TV działa bez problemu. Na kablówce jak ktoś ma dekoder zewnętrzny też, natomiast wychodzi na to, że S Recommendation nie wiadomo dlaczego nie działa na module CAM jak kartę z kablówki podepnę bezpośrednio do TV. Więc nie jest to wina ani tego że TV jest z niemieckiej dystrybucji, ani jak twierdzi Samsung wina operatora kablówki.
 

Tomassino

New member
Ogladam teraz na F6500 (soft 1109) na WEEB.TV mecz Legia - Cracovia i Canal+Family chodzi bez zarzutu w HD :D
Jakosc obrazu super, tylko do ideału brakuje plynnosci, szczegolnie jak kamera jest na cale boisko, ale jak sa zblizenia to jest ok i fajnie da sie ogladac :)
 
Ostatnia edycja:

Tomassino

New member
Jaką masz wersję przeglądarki?
Wszystkie kanały z weeb.tv chodzą Ci płynnie?

BIN:H130620_21.0306_1
EMP:E130620_21.F0625E

Wszystkich nie wlaczalem, ale tez co odpalilem to dzialaja podobnie. I tak jak mowie, plynnosc moglaby byc lepsza, ale obraz krysztal :)

Wczesniej mialem net przez wifi i srednio bylo, dzis przepialem sie na kabel i jakby lepiej.
Aha, po ok. 30 min. niestety wiesza sie przegladarka i pisze, ze za malo pamieci, ale wystarczy wlaczyc od nowa i hula :D
 

TV3D

New member
Bez reklam
BIN:H130620_21.0306_1
EMP:E130620_21.F0625E

Wszystkich nie wlaczalem, ale tez co odpalilem to dzialaja podobnie. I tak jak mowie, plynnosc moglaby byc lepsza, ale obraz krysztal :)

Co chodzi o przeglądarkę mam taką samą.
Programy działają ale nie tak jak trzeba,są problemy z płynnością - czyli ogląda się je w zwolnionym tempie:-|
 

TV3D

New member
Bez reklam
Brak jest tzw: płynności obrazu -stabilnego odtwarzania?

Jednemu koledze który ma F6500 na sofcie 1102 działa idealnie! a drugiemu na 1104 też ma OK

To w takim razie według Was gdzie jest problem:?:
 

fausto1

New member
Bez reklam
Przecież było mówione ze do 1105 działa ok, dalej są problemy choć też ktoś z 1109 ma i mówił że płynnie wszystko

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

tdx

New member
Bez reklam
Ja dzisiaj sprawdzałem dźwięk jest ok a obraz klatkuje...
Ta tym samym sofcie chodziło dobrze jeszcze kilka dni temu...
 

fausto1

New member
Bez reklam
U mnie tak samo obraz idzie jak u kolegi na filmiku, nie oglądam tak bo zero przyjemności

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

fausto1

New member
Bez reklam
Tak chodziło po wyjeciu tv z opakowania i zanim aktualizacji nie zrobiłem :banghead:

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry