Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

dominvip

New member
Witam, obserwuję ten temat od paru miesięcy i jak już przymierzam się do zakupu to nagle ciach. To clouding, to nierówne podświetlenie, kłopoty z przeglądarką (wiem już żeby nie aktualizować :)). Powiedzcie czy dla laika te wady będą zauważalne? Mój stary TV to Sony Trinitron i jak patrze w sklepach na nowe TV to dla mnie taki obraz to kosmos.

Czy każdy z użytkowników posiada takie pasy przy odtwarzaniu filmów poprzez USB o których pisał sampek? post #1170


TV kupuje głównie do oglądania meczów i filmów USB

pozdrawiam

Dla mnie TV wymiata. Oglądam piłkę w HD i filmy 720/1080
Oczywiście, posiada również jakieś wady - ale to nie TV za 10 000 PLN.
Jestem akurat tym posiadaczem TV, który ma problemy z płynnością weeb.tv ale cierpliwie czekam na aktualizację, która poprawi tą sytuację.
 

moonalisa80

New member
Witam.
Czy podłączając antenę naziemną pod ten TV muszę mieć zasilacz do wzmacniacza w antenie. Czy jest opcja włączenia zasilania w TV i podania na kabel zasilający antenę.
 

TV3D

New member
Bez reklam
Jestem akurat tym posiadaczem TV, który ma problemy z płynnością weeb.tv ale cierpliwie czekam na aktualizację, która poprawi tą sytuację.

Jestem bardzo ciekawy ile samsungowi z tym zejdzie?
Jeśli Samsung dba o swoją reputację to powinien wyeliminować taką usterkę bardzo szybko !
a jeśli nie ,to ma nas gdzieś:evil:
Kupiłeś więc teraz płacz:cry:
 
Ostatnia edycja:

fausto1

New member
Bez reklam
Mogą olać temat z weeb tv które jest nielegalne więc co będą się wysilac. Chyba, że to wina przeglądarki bądź coś we Flashu i się samo naprawi po którejś aktualizacji. Swoją drogą ciekawi mnie czemu przycisk return przestał działać z dnia na dzień i nie było tu żadnej aktualizacji. W czym problem

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

TV3D

New member
Bez reklam
Mogą olać temat z weeb tv które jest nielegalne więc co będą się wysilac. Chyba, że to wina przeglądarki bądź coś we Flashu i się samo naprawi po którejś aktualizacji.

ok, to niech zrobią aktualizację to takiego oprogramowania które umożliwia wgranie samemu softa takiego jaki my chcemy ! tak jak to ma miejsce w niższych wersjach TV-Samsung
 

Tomassino

New member
Czy jesli TV o ktorym mowa w temacie pochodzi z niemieckiej dystrybucji (sklep redcoon.pl) to sa jakies ograniczenia w korzystaniu w PL?

Widzialem kilka pytan tego typu, ale nikt tak naprawde nie odpowiedzial...
 

eusso

New member
TDX proszę o pomoc. Mam dekoder ADB z Vectry. W moim UE46F6550 nie mogę skonfigurować pilota uniwersalnego. Próbowałem kilka razy. Kod pocztowy 69-100. Raz wybierałem jako dostawce Vectra Poland Digital. Nie działało. Potem próbowałem opcji nie ma mojego usługodawcy i wtedy Vectra. Też lipa. Coś robie nie tak?
 

zrebak82

New member
Ktos moze przetestować jak z płynnością w BF3 online na tym tv? Jestem juz prawie zdecydowany tylko chciałbym potwierdzenia,ze da rade w grach online dzięki.

Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2
 

missza

New member
Witam, ja mam następujący problem. Weeb.tv nie działa w ogóle, czarny obraz i nic się nie dzieje. Czy ma ktoś podobnie, czy można temu zaradzić? Tv 46f6500
 

fausto1

New member
Bez reklam
Standard :) masz premium? Jeśli nie to stąd czarny obraz że dużo osób ogląda transmisję. Spróbuj jakiś kanał z dolnej listy

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

zrebak82

New member
Z ciekawości pytam ,jaki model sharpa jest podobny parametrami do samsunga opisywanego w temacie tutaj.

Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry