Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

TV3D

New member
Bez reklam
mam do wydania około 3000 zł na 46cali, proszę o poradę co będzie najbardziej opłacalne


46f6510 z rtv euro agd za 2999

jakie są różnicę miedzy tymi modelami

czy jeszcze coś innego?

w euro jest 46F6770 za 2999zł jest to najwyższy model serii F-6xxx
 
Ostatnia edycja:

konradbp

New member
UWAGA UWAGA!!!
Mam problem z wyświetleniem zdjęć z aparatu poprzez WIFI na telewizorze. TV zostaje wykryty, połączenie nawiązane natomiast jak chcę wyświetlić zdjęcie to na TV wyświetla komunikat: "Wybrany plik nie jest obsługiwany"

Dodam, że aparat bez problemu sparowałem ze smartfonem i wszystko działa. Czyżby nasz model miał problem z wyśiwetlerniem zwykłych zdjęć?
Pomoc techniczna mi nie pomoże bo aparat Panasonica więc tylko w Was nadzieja :)
 

krionix

New member
Hmm

F6500 - wchodzimy w aplikacje YT, szukanie (lupa) i wiecie co? Klawiatura na USB wydawala mi sie ulatwieniem dla rodzicow, aby szybko wyszukac (wpisywanie po literce to idiotyzm - dodaliby cos ala wpisywanie SMS przed era slownikow T9).

Apka YT nie obsluguje wyszukiwania klawiatury, dziala tylko kursor i chyba enter (po menu da sie poruszac), literek w szukajce nie obsluguje. Co za idiotyzm :-( W przegladarce jak zaladuje YT to klawiatura juz dziala. Ale wygodniej poruszac sie nowicjuszom przez aplikacje imho wiec chcialbym aby klawiatura tam rowniez do czegos sensownego sluzyla. KLOPS.
 

Madas

New member
Bez reklam
UWAGA UWAGA!!!
Mam problem z wyświetleniem zdjęć z aparatu poprzez WIFI na telewizorze. TV zostaje wykryty, połączenie nawiązane natomiast jak chcę wyświetlić zdjęcie to na TV wyświetla komunikat: "Wybrany plik nie jest obsługiwany"

Dodam, że aparat bez problemu sparowałem ze smartfonem i wszystko działa. Czyżby nasz model miał problem z wyśiwetlerniem zwykłych zdjęć?
Pomoc techniczna mi nie pomoże bo aparat Panasonica więc tylko w Was nadzieja :)
nie obsługuje widocznie tego formatu zdjęć, a jaki to format ?
 

jarjar82

New member
konradBP tez mam często ten problem ...pomaga zmniejszenie rozdzielczości nowo robionych zdjec :/ kiepsko też jest z filmami Smartfon via WiFi Direct ....niedziałające screen mirroring pomijam już uśmiechem....przy rodzince na obiedzie już nie próbuje tego odpalać by się nie irytować.
 

konradbp

New member
No skoro obsługuje jpeg to gdzieś jest problem. Tak jak wspomniałem aparat został połączony z TV ale jak chce przesłać zdjęcie to wyświetla ten komunikat i dupa:/

Dodam, że TV wyświetla zdjęcia jeśli podłączę aparat kablem.
 

konradbp

New member
konradBP tez mam często ten problem ...pomaga zmniejszenie rozdzielczości nowo robionych zdjec :/ kiepsko też jest z filmami Smartfon via WiFi Direct ....niedziałające screen mirroring pomijam już uśmiechem....przy rodzince na obiedzie już nie próbuje tego odpalać by się nie irytować.


Lipa... Może ktoś zna jakieś rozwiązanie tego problemu?
 

eelbe

New member
Cześć!

Czy podłączając głośniki 5.1 do tego TV kablem optycznym, będę mieć dźwięk 5.1 puszczając filmy z laptopa po HDMI/grając na konsoli? czy powinienem mieć cały zestaw mina domowego, i konsolę/laptopa/tuner satelitarny tam podłączyć?

Sorry jeżeli pytanie głupie :D
 

kris615

Member
U mnie a raczej u mojej żony (Insignia 5) Screen mirroring pięknie działa.
Ja mam S3 Mini i ten model nie posiada tej funkcji. Za to umnie śmiga Direct WiFi a u żony nie. Kto trafi za elektroniką:)
 

konradbp

New member
konradBP tez mam często ten problem ...pomaga zmniejszenie rozdzielczości nowo robionych zdjec :/ kiepsko też jest z filmami Smartfon via WiFi Direct ....niedziałające screen mirroring pomijam już uśmiechem....przy rodzince na obiedzie już nie próbuje tego odpalać by się nie irytować.

Niestety to nic nie dało. Zrobiłem zdjęcie w rozdzielczości 640x480 i nadal pojawia się ten sam błąd...
 

rufix

New member
zaktualizowałem i TV i telefon Note 3, zresetowałem TV i screen mirroring śmiga aż miło, w TV zdjęcia zmieniam jak w smartfonie, zwłoka prawie niezauważalne, poprzednio troche działał a potem wogule.
 
Do góry