Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

Dlugas24

New member
Wiecie moze jak polączyć dekoder dawnej Cyfry+ Pace PVR 500GB? Na liscie do wyboru jest juz NC+ i jak to wybiore to dziala "Warto obejrzec" a nie dziala pilot uniwersalny (nie steruje dekoderem), jak wpisze recznie "Cyfra+" to jest odwrotnie, nie dziala "Warto obejrzeć" , ale za to pilot dziala znakomicie. Dodam że prubowałem wpisać recznie nazwe, DSI itp i nic, dekoderna nie wyszukuje.
 
Ostatnia edycja:
Dlaczego podczas konfigurowania smart hub,po aktualizacji oprogramowania wyskakuje komunikat niestabilne połączenie internetowe?!!!!!!!:evil:
Przecież to jest niemożliwe!!!!!!!!!:evil:
Sprawdzałem na dwóch rożnych sieciach.
Nie wytrzymam!!!
Zrobiłem upgrade z nadzieją,że weeb.tv będzie działał a tutaj kolejny problem!
 
Ostatnia edycja:

tomaszhajduk

New member
Cześć,

Pewnie to pytanie się pojawiło ale ciężko mi przelecieć 500 stron

Chcę kupić pendrive do tego TV i mam kilka pytań:

Jaką maks pojemność obsługuje ten TV?

Jaki pendrive polecacie (lub inne rozwiązanie)?

Ile minut materiału wejdzie na pojemność 32G?

Dzięki.
 

jaxa

New member
Mam pytanie dotyczące pilota smart touch i możliwości sparowania go z dekoderem Vectry 3830.
Jakie funkcje dekodera są mozliwe do obsługi za pośrednctwem smart touch? Oczywiście włączenie/wyłączenie dekodera, zmiana kanału góra/dół i zwiększenie/zmniejszenie głośności to norma, ale co np. z wpisywaniem trzycyfrowego numeru kanału na touchpadzie, albo możliwością wejścia do EPG Vectry lub ustawień dekodera?
 

dominvip

New member
Mam pytanie dotyczące pilota smart touch i możliwości sparowania go z dekoderem Vectry 3830.
Jakie funkcje dekodera są mozliwe do obsługi za pośrednctwem smart touch? Oczywiście włączenie/wyłączenie dekodera, zmiana kanału góra/dół i zwiększenie/zmniejszenie głośności to norma, ale co np. z wpisywaniem trzycyfrowego numeru kanału na touchpadzie, albo możliwością wejścia do EPG Vectry lub ustawień dekodera?

Na przykładzie Multimedii :zmiana kanałów, głośność, guide =epg, jak chcesz wpisać trzycyfrowy kanał to odpalasz pilota na ekranie bo menu odnosi się do tv. Jak chcesz odpalić ustawienia dekodera to już pilotem od dostawcy tv.
 

jaxa

New member
Fajnie, że EPG można obsłużyć. Z Twojego posta wynika jednak, że trzycyfrowego numeru kanału dekodera nie da się wpisać poprzez touchpad?
 

moonalisa80

New member
U mnie na nowym sofie też kłopot z wi fi ale po resecie wszystko śmiga jak dawniej. Nie wiem czemu po aktualizacji zawsze wskaźnik z zasięgiem wi fi pokazuje o kreskę mniej. Na poprzednim sofcie sam nie umiał TV znaleźć musiałam wgrać z pendrajwa. Teraz już bez problemu samo się zaktualizowało. Odnoszę wrażenie że meni szybciej się zbiera.
 

cacumen

Member
Bez reklam
Cześć,

Pewnie to pytanie się pojawiło ale ciężko mi przelecieć 500 stron

Chcę kupić pendrive do tego TV i mam kilka pytań:

Jaką maks pojemność obsługuje ten TV?

Jaki pendrive polecacie (lub inne rozwiązanie)?

Ile minut materiału wejdzie na pojemność 32G?

Dzięki.

Mi obsługiwało pena nawet 256 GB :D Jeśli chodzi o pojemność to w HD prawie do 3GB na godzinę nagrania a w SD około połowę mniej :!:
 
Do góry