Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

dzik86

New member
Cena: 39 999 zł :D

Chyba mnie nie stać, narazie czekam na obniżkę 556500, jak będzie jeszcze bardziej w okolicy 4000 to biorę (i losuje AUO - bleeee...).
 

SDman

Banned
Z matrycą to jest loteria. Najlepiej iść do sklepu i sprawdzić. Ja idę do neonetu w sobotę i go przetestuję jako 4 letni posiadacz plazmy. 46f6500 z 4 letnią gwarancją za 3199. Jeśli mi nie podejdzie to zamawiam 42st60.
Pozdrawiam

Witam,
nie trać czasu, ST60 trochę inny poziom. Co prawda 42" są dostępne ale już 50"
ciężko, a to bym Ci polecał.

pozdr.
 

luksand

New member
50 cali przeraża mnie trochę pobór prądu. Mój 42pv80 zużywa 170 wat. Chodzi dziennie po 11 godzin.
Przekonam się w sobotę, jak nie to 42st60.
 

luksand

New member
Dużo osób też narzeka na bzyczenie st60. Mój pv80 też bzyczy na jaśniejszym tle. Myślałem żę w st już to wyeliminowano. Na plus samsunga to że 46 cali , 4 lata gwarancji, pobór 60 wat, ale kto wie st60 nie wykluczam.
 

prezy

New member
Bez reklam
"Bzyczenie" , migotanie obrazu, szara biel ale za to prawdziwa czerń i naprawdę dobry obraz. Są osoby których w ogóle to "bzyczenie" nie irytuje. Lodówka też buczy i co używasz jej nadal. To już jest kwestia gustu. Dla jednych coś jest nieakceptowalne inni nie mają z tym problemu.
 

luksand

New member
Mam takie pytanie do posiadaczy f6500. Czy jak na razie nie podłącze go do internetu, odpada mi sterowanie 1 pilotem, oraz S-Recommendation. Czy żeby z tego korzystać trzeba być w sieci?
 

tdx

New member
Bez reklam
Nie pamiętam czy bez netu da się skonfigurować pilota uniwersalnego używać jak najbardziej jednak jak nie ruszy Twój dekoder z domyślnej listy to żeby wyszukać model po nazwie net już jest potrzebny.
W S-rec jak nie ma netu zostaje to co było odświeżane ostatnio...

Nie masz netu na razie czy wcale nie będziesz podpinać?
 

tdx

New member
Bez reklam
Jak już się zdecydujesz na zakup to spokojnie playa możesz udostępnić przez wifi w swoim laptopie i połączyć się z TV
 

SDman

Banned
"Bzyczenie" , migotanie obrazu, szara biel ale za to prawdziwa czerń i naprawdę dobry obraz. Są osoby których w ogóle to "bzyczenie" nie irytuje. Lodówka też buczy i co używasz jej nadal. To już jest kwestia gustu. Dla jednych coś jest nieakceptowalne inni nie mają z tym problemu.
Witam,
zapewniam, że po kalibracii biel jest lepsza
niż w F6500.
Jedynym momentem kiedy widzę migotanie jest
nadawanie białej planszy -jest takich parę reklam.

Pozdr.
 
Do góry