Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

tdx dzieki za odpowiedz, mam jeszcze jedno pytanko. W modelu 55f6770 microdimming jest audomatycznie wlaczony czy gdzies to sie wlacza? Sciagnalem sobie instrukcje tego modelu ale nic nie moge znalezc na ten temat.
 

tdx

New member
Bez reklam
Tak najlepiej ustawić TV w tryb film lub standard... Dynamiczny i naturalny ma wiele funkcji z automatu blokowanych
 

pablopila78

New member
F7 mi się podoba chociaż f8 mógłby też być ,chciałbym taki zeby obraz był żyleta i nie było przede wszystkim cloudingu a bynajmniej abym ja go nie dostrzegał już nawet rozgladałem się za panasonic ET60 już sam nie wiem dlatego szukam porady
 

rob8

New member
niby nie widze...
Poczytam jeszcze troszke jutro. Jeżeli masz jakieś sugestie odnośnie sprawdzenia to chętnie skorzystam.
Wielkie dzięki i Pozdrawiam
 

tdx

New member
Bez reklam
Relax masz jeszcze 9 dni na oddanie tv spokojnie go przetestuj i wtedy podejmij decyzje. Jak cos konketnego masz pisz na prv

Wysłane z mojego GT-I9100
 

skorup84

New member
Tak najlepiej ustawić TV w tryb film lub standard... Dynamiczny i naturalny ma wiele funkcji z automatu blokowanych

Mam 6770 i nie znalazłem opcji do włączania/wyłączania microdimmingu a mam ustawiony tryb film. Jesteś pewien że jest taka możliwość? Jeśli tak to pod jaką nazwą i gdzie znaleźć tą opcję?
 

rob8

New member
Po prostu nie spodziewałem się takiego wynalazku i w momencie jak wszedłem do menu to zdębiałem (co oni znowu wymyslili?)
Na czarnym ekran wygląda OK, na białym ciemne narożniki i ta biel jest siwa, i delikatne pasy pionowe widać. Martwych pikseli nie ma.
Bedę testował po weekendzie, bo niestety musze wyjechać
 

tdx

New member
Bez reklam
Rogów nie ustawisz choć spójrz na nie tak żeby je mieć na wysokości oczu ;)
Siwa biel ta się ustawić, pionowe pasy piszesz o bandingu to to niestety zostanie...
 
Do góry