obraz 3D na projektorze

todei

New member
Witam. Mam ps3 i lcd ale ostatnio po glowie chodzi mi jakis projektor full hd i juz jestem coraz blizej zakupu,jednak...dowiedzialem sie ze ps3 w przyszlym roku bedzie wykorzystywalo obraz 3D w grach za pomoca specjalnych okularow i tv200hz. Stad moj dylemat:sa projektory na ktorych taki efekt uzyskam czy jednak bede musial sie rozejrzec za jakims lcd z taka technologia? Chcialem dodac ze projektor sluzyl by glwonie do gier a zadziej do filmow...Co mi poradzicie. Z gory dziekuje:)
 

Tidus1024

New member
Bez reklam
todei napisał:
Witam. Mam ps3 i lcd ale ostatnio po glowie chodzi mi jakis projektor full hd i juz jestem coraz blizej zakupu,jednak...dowiedzialem sie ze ps3 w przyszlym roku bedzie wykorzystywalo obraz 3D w grach za pomoca specjalnych okularow i tv200hz. Stad moj dylemat:sa projektory na ktorych taki efekt uzyskam czy jednak bede musial sie rozejrzec za jakims lcd z taka technologia? Chcialem dodac ze projektor sluzyl by glwonie do gier a zadziej do filmow...Co mi poradzicie. Z gory dziekuje:)

Infocus DepthQ HD - musisz jednak przygotować się na wydatek rzędu min. 25 tys. zł.
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
Optoma planuje wprowadzić do sprzedaży model 3D, bazujący na HD65 (1280x720), różni się odświeżaniem (120 Hz) i zdaje się że dodatkową przesłoną...

Wpisz w google "Optoma HD65 3D", to więcej się dowiesz... :)
 

todei

New member
No poczytalem troszeczke i wyglada to ciekawie...poczekam na rozwoj wypadkow i mysle ze poczatek roku bedzie dobrym okresem na zakup:)
 

vigil

New member
Acer H5630 w porównaniu do Optomy ma mniejszy kontrast (3200:1), ale chyba jest już dostępny w Polsce. Cena ok. 2500zł.

LG planuje wprowadzić projektor CF3D (3D, full HD), ale cena na pewno nie będzie niska ;)
 
Do góry