Obalam mity o samsungu i lg!!!

Roman_b1

New member
Analizowałem 4 miechy zakup lcd 32 cale myślałem tylko o samsungu i lg , dobrze że jasny pierun strzelił mnie w łeb i wybił mi z głowy te firmy.Mam dwa dni lcd philipsa pfl 7332 powiem jedno jestem szczęśliwy zakup super.(sygnał podany po rgb z dekodera polsatu firmy samsung)
 

Mistic

New member
Być może jesteśmy świadkami początku końca, końca początku lub jakoś jeszcze inaczej, być może Samsung i LG mają tajną umowe ze sprzedawcami którzy tak naprawde są kosmitami z nadnaturalną mocą i w trakcie rozmowy z klientami telepatycznie zmuszają ich do zakupu produktów firrm Samsung lub LG, a kolega właśnie odkrył co się dzieje, zaczyna obalać mity i wywoła WOJNE ŚWIATÓW :)
PS. Kosmici z Saturna promują Samsung'i a ci z Jowisza LG.
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

VooDooK

New member
Model 7332 się philipsowi udał. To jest fakt niezaprzeczalny. PixPlus2 jest pikny. W obecnej chwili w tej cenie też wybrałbym ten model. Konkurencja jednak nie śpi. Lg i Samsung nie muszą przechodzić do natarcia. I tak się sprzedadzą :D :twisted:
 

tom_net

New member
Kupiłeś Philipsa i co dalej? Jakie mity chcesz obalać? Ja kupiłem Samsunga i też jestem zadowolony, wychodzę z założenia że każdy kupuje co mu odpowiada. Proponuję takżę usunąć albo zamknąć ten temat.
 

Mistic

New member
Udał nie udał ale jeśli chodzi o różnice technologiczną to Philips 7332 jest troche z tyłu za takim samsungiem jak np. N71 przedewszystkim podsatawowa i zasadnicza różnica to typ matrycy Samsung S-PVA kąt widzenia 178st a philips 176, szeroka paleta barw czyli XWCG, philips napewno będzie lepiej grał na kablówce natomiast w HD już raczej nie.
Pozdrawiam.
 

Roman_b1

New member
Witaj Mistic z postami troche się postaraj opanować to nie czat,a te mity to faktycznie powinienem wyjaśnić.Na forum wszyscy się podniecają samsungami i lg są super i tylko one reszta to kicha,a ja miałem okazje być na pokazach tych firm i myślałem że faktycznie są boskie ale kiedy zobaczyłem PHILIPSA to wszystko się wyjaśniło jaki tv "sprowadze" do domu.On naprawde gra super nawet z kablówki a jak się doczekam HD to dopiero będzie rewelka!!!!!!!!!!!!!
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Roman_b1 napisał:
Witaj Mistic z postami troche się postaraj opanować to nie czat,a te mity to faktycznie powinienem wyjaśnić.Na forum wszyscy się podniecają samsungami i lg są super i tylko one reszta to kicha...

A ja już miałem sie "targnąc" na życie poprzez przeczytanie wszystkich propozycji zmian w szkolnictwie naszego dużęgo Romka z MEN-u - bo po czytaniu postów uznałem iz kupiłem najgorszy telewizor świata a tu patrzcie jaka przyjemna odmiana.

..więc nie wszystko stracone i "BEDE ZYł !;)

POZDRO!
 

stanelk

Member
Witam,kol.@Roman_B1 ja też chciałem kupić philipsa ale niestety ma tylko ładniajszą obudowę.Postaw obok swojego philipsa np.samsunga N71BX i podaj różne sygnały to dopiero zobaczysz co straciłeś.
 

bluray

Banned
Mam podejrzenia, że jak zwykle roman_b1 to 12 - latek i Tatś kupił to co chciał bo włada środkami. Czyli kasą.
Pozdrowienia dla osoby decydującej jak skierować kasę.
Philips jest zawsze OK bo to zawodoway BRAND.
 
Do góry