Nvidia update: Star Rail razem z nagrodami dla subskrybentów, świeży sterownik Game Ready, DLSS trafia do Homeworld 3

Jam Nius

piszę
Biblioteka usługi GeForce NOW wzbogaca się o kolejne 5 tytułów. Jednym z nich jest Honkai: Star Rail, który zabierze graczy na podróż astralnym ekspresem.

Co więcej, na użytkowników czeka specjalna nagroda, która znacząco przyspieszy kosmiczne wojaże w Honkai: Star Rail. Wejdź do świata uwielbianej przygodówki z elementami RPG od HoYoverse, czyli twórców popularnej gry Genshin Impact i pamiętaj o zarejestrowaniu się w portalu z nagrodami GeForce NOW, aby odebrać 30 000 kredytów oraz po trzy sztuki przedmiotów Refined Aether oraz Traveler Guide.

Na graczy czeka także urocza przygoda w Little Kitty, Big City od Double Dagger Studio. Stań się małym i ciekawskim kocurkiem, który szuka drogi do domu. Eksploruj miasto, nawiązuj nowe znajomości i zostaw po sobie coś więcej niż tylko odrobinę chaosu.


Oto pełna lista gier, które zasilają bibliotekę usługi GeForce NOW:

  • Little Kitty, Big City (od 9 maja w Steam, Xbox oraz PC Game Pass)
  • Farmer's Life (Steam)
  • Honkai: Star Rail (Epic Games Store)
  • Supermarket Simulator (Steam)
  • Tomb Raider: Definitive Edition (Xbox oraz PC Game Pass)

Świeży sterownik Game Ready​

Jak co tydzień NVIDIA poinformowała o najnowszych aktualizacjach technologicznych dla graczy. Opublikowano właśnie nowy sterownik Game Ready z optymalizacjami dla gry Ghost of Tsushima: Director's Cut, wzbogaconej o techniki DLSS 3, DLAA i Reflex.

Ghost of Tsushima przenosi graczy w schyłek XIII wieku, kiedy imperium mongolskie rządziło wieloma dzisiejszymi wschodnimi narodami. Wyspa Tsushima to ostatnie miejsce, które broni centralną Japonię przed masową inwazją Mongołów z generałem Khotunem Khanem na czele.

Po pierwszym ataku wyspa zamieniła się w piekło. To właśnie wtedy niezłomność samurajskiego wojownika Jina Sakaia zostaje wystawiona na próbę. Jako jeden z niewielu ocalonych z klanu, Jin musi zrobić wszystko, aby obronić swoją rodzinę i dom. Zmuszony porzucić tradycję wkracza na ścieżkę Ducha, używając niespotykanych w tamtych czasach technik, aby wyzwolić Tsushimę.

Wersja reżyserska Ghost of Tsushima to pierwsza okazja, kiedy pecetowi gracze mogą wyruszyć w podróż razem z Jinem.

Ghost of Tsushima: Director's Cut zadebiutuje 16 maja. Już od dnia premiery gra otrzyma wsparcie najnowszych technik usprawniających rozgrywkę. DLSS 2 i DLSS 3 pozwolą zwiększyć liczbę wyświetlanych klatek na sekundę, zapewniając najwyższą wydajność. Natomiast technika DLAA wykorzysta natywną rozdzielczość obrazu, aby zwiększyć jego jakość. Gracze mogą połączyć techniki DLAA i DLSS 3, aby uzyskać najwyższą wydajność i jakość grafiki.

Gracze skorzystają także z techniki NVIDIA Reflex, którą można uruchomić na dowolnej karcie graficznej GeForce RTX lub GeForce GTX. Redukuje ona znacząco opóźnienia systemowe, przez co rozgrywka staje się płynniejsza i jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

NVIDIA Reflex zadebiutowała na kartach graficznych GeForce we wrześniu 2020 roku. Wsparcie techniki posiada już ponad 100 gier, w tym 9 najpopularniejszych strzelanek, takich jak Counter-Strike 2 czy Overwatch 2.

Pobierz i zainstaluj najnowszy sterownik Game Ready jeszcze przed premierą Ghost of Tsushima: Director's Cut, aby w pełni wykorzystać potencjał tej gry.

DLSS trafia do Homeworld 3​

Homeworld 3 to powrót graczy do uwielbianej serii strategii czasu rzeczywistego z zachwycającą, w pełni trójwymiarową przestrzenią kosmiczną i strategiczną walką. Oznacza to, że atak może nadejść z każdej strony, a DLSS 2 pozwoli na płynną i dynamiczną walkę, w której skupisz się na dowodzeniu własną flotą. Tytuł zadebiutuje 13 maja, ale gracze wyposażeni w edycję Fleet Command Edition będą mogli rozpocząć kosmiczną kampanię już 10 maja.

Ponadto, opublikowane we wczesnym dostępie gry Bellwright oraz Incursion Red River również zwiększą swoją wydajność z techniką DLSS 2. Pierwsza z nich to kolejny polski tytuł podbijający platformę Steam, wyprodukowany przez wrocławskie studio Donkey Crew. Oferuje rozgrywkę z pogranicza gier survivalowych oraz RPG akcji. Jako przywódca swojego ludu gracz zakłada i rozwija własne osady oraz wyzwala podbite przez oponentów ziemie. Druga to taktyczna strzelanka osadzona w alternatywnej wersji rozdartego wojną współczesnego Wietnamu. Wybierz swój ekwipunek, walcz, rozwijaj się lub zgiń próbując.

Niezależnie od gry, technika DLSS zagwarantuje wystarczają liczbę wyświetlanych klatek w każdej z nich.
 
Do góry