Nv-gs330ep-s

ajkaz

New member
Nn-gs330ep-s

Ostatnio znalazłem w Internecie ofertę kamery Panasonic NV-GS330EP-S.

Przymierzam się do kupna Panasonic NV-GS320EP-S. Czym się różnią te dwie kamery? Czy tylko kolorem? Gdy wysłałem takie zapytanie do PANASONIC – Polska to w odpowiedzi dostałem coś takiego:

„Witamy!
Uprzejmie informujemy, że jeszcze nie posiadmy pełnych informacji na temat modelu NV-GS330EP-S.
Z poważaniem,
Info / Panasonic Polska”.

Może ktoś z Was wie więcej niż Panasonic!
:confused: :confused: :confused: :confused:
 
Ostatnia edycja:

toyar

New member
Szczerze mówiąc to też miałem już kupic GS320.
Zadzoniłem nawet do jednej z firm aby zamówić tą kamerę.
Powiedziano mi, że GS320 nie ma juz u dystrybutorów bo w połowie kwietnia bedzie oficjalnie dostepny nowy model.

Pisząc, że informacje o tej kamerze są dostepne "jedynie" na stronie Panasonic Global miłałem na myśli oficjalna stronę.
Sam znalazłem trochę sprzecznych informacji na temat GS330 (nawet to, że ma elektroniczny stabilizator obrazu :) ) ale rzeczywiście nigdzie nie ma rzetelnego porównania obu modeli.
Mam nadzieję, że pojawi sie w ciągu najbliższych tygodni.
 

ajkaz

New member
Kupiłem NV-GS330

Kupiłem NV-GS330 i po dokładnym obejrzeniu obu instrukcji (od NV-GS330 i NV-GS320) stwierdzam, że różnią się one jedynie zastosowanymi innymi akumulatorami i nowszym oprogramowaniu w NV-GS330. Tak więc tak naprawdę oba te modele różnią się jedynie kolorem.
 

toyar

New member
Czym rózni się ten akumulator...czy tylko wyglądem zewnetrznym czy może jest wydajniejszy?

Możesz zdradzić ile zapłaciłeś za tą kamerkę.
 

ajkaz

New member
Nie mam akurat w tej chwili (przy sobie - jestem w pracy) oryginalnego akumulatorka zastosowanego w NV-GS330, ale wydaje mi się, że jego pojemność jest taka sama jak w NV-GS320. Sprawdzę to i napiszę, ale dopiero w poniedziałek. Na pewno w instrukcjach podają jako dodatkowe akumulatorki inne ich typy. Więcej na ten temat napisałem tu:
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=25161

Kamer kosztowała mnie 1468,00zł. Kupiona w sklepie internetowym http://www.zadowolenie.pl/zobacz,16380,kat,139,panasonic-nv-gs330ep-
 

ajkaz

New member
Moja kamera tj. NV-GS330 w komplecie posiada akumulator CGR-DU06
(7,2 V/640 mAh), tak więc taki sam jak oferują do NV-GS320. Wniosek jest jeden kamery różnią się tylko kolorem.
 

graniszw

New member
ajkaz napisał:
Moja kamera tj. NV-GS330 w komplecie posiada akumulator CGR-DU06
(7,2 V/640 mAh), tak więc taki sam jak oferują do NV-GS320. Wniosek jest jeden kamery różnią się tylko kolorem.
Dziś poszukiwałem różnic pomiędzy tymi kamerami i ze specyfikacji technicznej wynika, ze NV-GS330 ma większy pobór mocy (5W) w porównaniu z NV-GS320 (3,6W).

Czy ktoś może miał do czynienia z obiema kamerami i może potwierdzić szybsze wyczerpywanie się akumulatorów (są tego samego typu) w nowszej wersji kamery?

Będę też wdzięczny za informację o filmowaniu przy słabym oświetleniu. Znalazłem kilka opinii, które negatywnie oceniają wersję NV-GS320 do tego typu zastosowań.
 
Do góry