ns777, jamo s608 czy mission m35i

witoss78

New member
witam
chciałbym połączyć yamahy ns777 lub jamo s608 lub mission m35i z hk3390 lub marantz sr5023 lub yamaha rx-797
miałem możliwość posłuchania tylko ns777 i marantza i wgł mnie grały ok zwłaszcza bas. o reszcie tylko czytałem i specjanie mi to nie pomogło w wyborze.

pokój 20m, muzyka różna, głównie radio, stacje muzyczne z tv i mp3 z PC.
chodzi mi zwłaszcza o wydatny bas kiedy jest potrzebny także przy cichym słuchaniu. czy np m35i z hk3390 dadzą lepszy efekt niż 777 i 5023?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jaka klasa cenowa ?
jaki kolor elektroniki ?
jaki kolor kolumn ?
jakie zestawienia ?
 

Kamil700

New member
[ czy np m35i z hk3390 dadzą lepszy efekt niż 777 i 5023?[/QUOTE]
No musisz udać się na odsłuch bo trudno powiedzieć, ważniejsze jest to co tobie przypadnie do gustu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to ja zmieniłbym kierunek na wyższą klasę :
Harnman AVR 3390 i Monitor Audio BR 6
 

piotr818

New member
Bez reklam
Jeśli zdecydujesz się na taki zestaw Harmana AVR 3390 i Monitor Audio BR 6 musisz pamiętać,że ten amplituner jak i 3490 nie znosi słabego źródła dźwieku czyli odpadają pliki skompresowane.
O dokładnym wygrzaniu nie wspominam. (kiedyś w Harmanach nie dopomyslenia)
 

blackbrother

New member
widze kolego że rozglądasz się za głosnikami które również graja dobrym basem zaproponuje Tobie żebyś sobie posłuchał głosników Klipscha zacznij od f1 graja niesamowita szczegółowoscią a bas maja naprawde kozacki nawet przy cichym słuchaniu muzyki słyszysz kazdy szczegól polecam rewelacja:)
 

witoss78

New member
hk i MA br6 nie mieszczą się w budżecie
ostatnio o hk czytam mało pochlebne opinie. czyli moze lepiej marantz?
czy w klipsch f1 jest bas podobny do tego z ns777?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
HK i MA BR - mieszczą sie w budżecie - cena jest dla niebieskich. Dlatego oferta jest taka dobra.
Klipsche mają zdecydowanie lepszą dynamikę niż 777
 

redlum

New member
Bez reklam
jak nie zamierzasz rozbudować w przyszłości do 5.1 - to bez sensu brać amplituner - za taką samą kasę będziesz miał o wiele lepszy wzmacniacz stereo
 

killpit

New member
Zgadza się tylko czy z czasem nie zapragnie kolega kina 5.1 i cały plan upadnie.
Oczywiście wzmak zagra lepiej od ampli.
 

witoss78

New member
tak jak napisałem apli stereo nie planuję kina
z czym najlepiej zagra jamo 608, yamaha 777, mission m35, klipsch f2 w połączeniu z hk 3390, marantz 5023, yamaha 797?
jeszcze nikt nie wypowiedział się o mission m35i. czy naprawdę tak trudno je wysterować? no i ani słowa o jamo.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
zapraszam na odsłuch wszystkie te sprzęty mamy dostępne. Mission również .
Nie da się w skrócie opowiedzieć na Twoje pytania . Przecież to można napisać książkę
Trzeba analizować każdy zestaw oddzielnie uwzględniając i warunki i oczekiwania. To bardzo trudna robota.

Zacznij od HK 3390 i Klipscha oraz skorzystaj z promocji MA RS8/ MA BR 6
 

witoss78

New member
a co powiecie na połączenie;

Cambridge Audio SR10 z

mission m35i
klipsch f2
yamaha 777

chodzi mi głównie o max niski, spręzysty, mikki bas
 

killpit

New member
Mission ma bass ale słabo kontrolowany w Klipschu będzie taki że spadniesz z krzesła ze średnicą trochę schowaną natomiast 777 nie słuchałem miałem okazje posłuchać 555 i powiem że całkiem nie zle zagrały z tym że ich nie testowałem :)
POLECAM ODSŁUCH!!!
 
Do góry