nowy użytkownik ntv

boyscout1

New member
Witam, mam problem!!!!!!!!!!!!!!!!! Zakupiłem własnie zestaw ntv n-box recorder no i okazało się że aby móc nagrywać i wogóle wszytko dobrze działało trzeba podłączyć dwa kable atenowe. U mnei w mieszkaniu jest jeden, i spece którzy w bloku zakładali antene i kable powiedzieli że będzie problem z przeciągnięciem drugiego, bo nie ma już miejsca. Czy są jakieś inne możliwości rozdzielenia tego kable który juz mam tak żeby były dwie końcowki i dało się to podłączyc do n-box recordera?
 
Ostatnia edycja:

dziubek123

New member
W mieszkaniu w instalacji antenowej kabel do anteny satelitarnej?
raczej się bez dodatkowego kabla nie obejdzie bo w recorderze są 2 tunery i każdy z nich osobnego konwertera potrzebujemożna dokupić osobną antenę i na balkonie postawić, ale nie wiem czy to jest rozwiązanie tego problemu.
 

autorus

New member
Muszą być dwa. Ruzumiem ze nie możesz zainstalować nateny na balkonie?

Autorus

boyscout1 napisał:
Witam, mam problem!!!!!!!!!!!!!!!!! Zakupiłem własnie zestaw ntv n-box recorder no i okazało się że aby móc nagrywać i wogóle wszytko dobrze działało trzeba podłączyć dwa kable atenowe. U mnei w mieszkaniu jest jeden, i spece którzy w bloku zakładali antene i kable powiedzieli że będzie problem z przeciągnięciem drugiego, bo nie ma już miejsca. Czy są jakieś inne możliwości rozdzielenia tego kable który juz mam tak żeby były dwie końcowki i dało się to podłączyc do n-box recordera?
 

boyscout1

New member
Dzięki za informacje, no właśnie anteny na balkonie nie moge zainstalować. Najbardzie wkurza że koleś w sklepie się nie zapytał mnie czy mam dwa czy jeden kabel. Tak to bym się nie bawił w tego n-box recordera. Przeciągnąć kabla się tez nie da, bo w peszlach jest już pełno. Myślałem że jakiegoś diseqa(chyab tak to się pisze) się założy i po problemie. Ale niestety...
 
Ostatnia edycja:
Do góry