Nowy TV

FiFiX

New member
Witajcie. Dzisiaj o mało co nie kupiłem telewizora 46 cali, marki Samsung 3D(dokładnego modelu nie pamiętam) ale opamiętałem się aby nie dać tzw. plamy.

Z tego co wiem, Samsung to technologia aktywna. Podobno lepsza niż pasywna. Chciałbym aby znawcy i użytkownicy doradzili jaką firmę wybrać, chodzi o 46 cali.
 

akwidzynski

New member
Bez reklam
Witam
Czy ja wiem czy lepsza. To osobiste odczucia powinny zdecydowac, a nie my.
Ja planuje zakup 3D pasywne. Jeszcze nie wiem czy bedzie to LG czy PHILIPS.
 

FiFiX

New member
A jeżeli już zdecyduję czy pasywne czy aktywne, to bez znaczenia który producent? Porównywalna jakość etc? Czy są jacyś, że tak powiem pionierzy?

O jeszcze jedno, opłaca się teraz kupować telewizor 3D? Czytałem coś, że niedługo ma wyjść coś nowego ;P
 

kini0

New member
Bez reklam
Zawsze jest tak, że ma "wyjść coś nowego"...
- ja osobiście polecam LG jeśli chodzi o pasywne 3D, ale to moje subiektywne zdanie!
 

FiFiX

New member
No dobrze, jeżeli zdecydowałem się na technologię aktywną, jaką markę wybrać? Ma to większe znaczenie? Zastanawiam się nad samsungiem.
 

robroj

New member
samsung wydaje się całkiem dobrym rozwiązaniem. podobnie zresztą jak sony ale imho samsung ma więcej opcji multimedialnych za niższa cenę...
tak na marginesie ostatnio oglądałem w sklepie pasywne lg - i jak jakiś przedmiot był "blisko" mnie to się rozwarstwiał... widziałem np. dwie końcówki tyczki u lekkoatlety - bardzo denerwujące.
reasumując - kolejny telewizor to aktywny samsung (w moim przypadku)
 

Pioneer1980

New member
Witam
Czy ja wiem czy lepsza. To osobiste odczucia powinny zdecydowac, a nie my.
Ja planuje zakup 3D pasywne. Jeszcze nie wiem czy bedzie to LG czy PHILIPS.

Flagowy topowy model Philipsa 46 9706 ma 3D aktywne.O czymś to świadczy ,że pasywne 3d spotkasz tylko w słabych modelach tej firmy , do tego w plazmach Lg masz aktywne 3D.
Co do osobistych odczuć się zgodzę.
Linku nie można wkleić.
Ciekawy test dotyczący full HD 3D opublikował kolega Gmeru na hdtv centrum Polska . Nie jest tak cudownie jak w reklamie.Zaskakujące wyniki.
 
Ostatnia edycja:

Shagohad

New member
Bez reklam
Jako ze pracuje w branzy, na sklepie widzialem kilkanascie roznych TV w 3D, ale po testach 47LW4500 w domu stwierdzam, ze tylko LG. Harry Potter: Insygnia Smierci na Blu-Ray 3D palce lizac. Samsungi maja fatalna jakosc obrazu w porownaniu do ceny, jaka kaza sobie placic. LW5500, ewentualnie 570s, nic innego.
 

alien2004

New member
Pasywne 3D zal.... niska rozdzielczosc nie Full Hd. Efekty 3D (wychodzenie z ekranu) znikome.Tyle w temacie.
Bzdura, mam 42lw570s z technologią pasywną i powiem, że głębia i wychodzenie z ekranu takie, że mi szczęka opadła. Oglądając Oszukać przeznaczenie 5 albo Żółwik Sammy obraz czasem miałem tuż przed twarzą.
 
Do góry