Nowy TV ~ max 3.6k- Ankieta wypelniona

ilikered

New member
Witam wszystkich, zarejestrowalem sie dzis na potrzeby topicu ale sledze juz od dluzszego czasu bo pora na nowy TV a wiadomo nie latwy zakup
1. Odległość od ekranu: 4-5m i potem jakies 8m od stolu
2. Jak słońce świeci w pokoju: pokoj zaciemniony okna od ogrodu, slonca nie widac nawet jak zachodzi.
3. Jak duży jest pokój: ok. 16m2
4. Preferowana technologia: Plazma? (raczej bedzie do filmow ).
5. jaki masz obecnie telewizor: Stary CRT rupiec ;P ale rodzice maja nowszy wiec cos tam wiem ^^
6. jakie programy najczęściej oglądasz: Filmy , Informacje
7. Oglądasz w dzień czy wieczorem: 15% dzień, 85% wieczór
8. wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez: Raczej z lekko sciemniona lamkpa
9. wolisz obraz ostry czy łagodny: Wyraźny - czy to to samo co ostry ? :)
10. matryca błyszcząca czy matowa: Wydaje mi sie ze mat lepszy ale slonca nie ma wiec = obojetnie
11. preferowana wielkość telewizora: od 50+ - 51+ w górę
12. preferowana marka: Samsung, Panasonic - blizej troche do samsunga
13. czego nie lubisz w telewizorach: długi czas reakcji na przełączanie kanału, zeby nie bzyczal bo narzeczona mnie ZABIJE :(
14. jakie urządzenia będą podłączone: Filmy z USB , Router Netti jak da rade, W przyszlosci Xbox i Kinect, może kiedyś odtwarzacz, kablówka z Vectry
15. ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: 100% kablówka jak na razie
16. siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych: 4-5 metrów od telewizorana wrpst plus druga kanapa prostopadle cofnieta lekko w stosunku do miejsca na TV o okolo 0.5m
17. czy ważne jest wifi: Raczej bardziej na tak
18. czy będziesz korzystać z widgetów: raczej tak
19. czy chcesz serfować w internecie poziomu telewizora: Nie koniecznie
20. czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen - VOD: Nie
21. czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami: TAK - dubbingowi mówimy nie!
22. ma mieć 3D: może ale nie musi
23. ma mieć slot na karty SD: może ale nie musi
24. ma mieć tuner DVB-S: niekoniecznie
25. Jakimi złączami i co chcesz podłączyć: HDMI (dekoder) USB (filmy)
26. Jaki masz sygnał: DVB-T, Vectra
27. ile programów HD: 5
27. Ile godzin dziennie ma grać telewizor: ok 5-6h max
28. Ma stać czy wisieć: stać później wisie
29. Rozdzielczość: Full HD
30. DVB-T: Tak
31. Na czym najbardziej Ci zależy: jakośc w filmach, płynnośc w grach na konsoli potem
32. Ile osób ogląda: 1 czasami 3
33. Jaka klasa cenowa: do ~3600-3700max

Z góry DZIEKI WIELKIE :)

mysle nad
Samsungiem PS-51D6900 PDP
Albo Panasoniciem TX-P50G30E

ale teraz widze ze jakies GT30 warto kupowac ? :szukaj::)
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
popieram KiKi seria G30 50" mieści się w Twoim budżecie a GT30 50" będzie jeszcze lepsza choć lekko wystaje poza budżet to i tak polecam G lub GT.

Zostaw szajsunga... jak cię interesuje obraz uzyskiwany przez TV a nie różne extrasy...
 

ilikered

New member
Znalazlem w necie 50gt30E za 3.4tys pytanie tylko... te telewizory bucza? czy to tyczylo sie tylko "G"? Nie chce potem zginac marnie od narzeczonej jak sie okaze ze niby buczy :(
W sklepie kupic latwiej i sprawdzic ale w EURO ten tv kosztuje 5 tys -.-
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Znalazlem w necie 50gt30E za 3.4tys pytanie tylko... te telewizory bucza? czy to tyczylo sie tylko "G"? Nie chce potem zginac marnie od narzeczonej jak sie okaze ze niby buczy :(
W sklepie kupic latwiej i sprawdzic ale w EURO ten tv kosztuje 5 tys -.-
jak oglądasz TV z dźwiekiem to nie powinno być problemu, jak będziesz nasłuchiwał to usłyszysz, kupując w necie masz 7 dni na odesłanie TV do sklepu lub wymianę na nny egz.

Skup się razcej na sprawdzeniu przebiegu TV przed lub zaraz po zakupie, Panasonic daje taką mozliwość ze zwykłego pilota co byś powystawowego lub ze zwrotów nie kupił!
 

ilikered

New member
Ok dzieki za info. Rozumiem ze w instrukcji bedize jak sprawdzic ten przebieg ? :)
Bankowo odesle jak bedzie cos nie tak.

__
Z drugiej strony troche mnie kusi ten samsung ehh ta multimedialnosc wifi itp :/
 

everlast

New member
to ja rowniez sie podlacze pod temat

1. Odległość od ekranu: 4m
2. Jak słońce świeci w pokoju: slonce swieci z boku,ale bardziej w oczy ogladajacych niz w tv
3. Jak duży jest pokój: ok. 30m2
4. Preferowana technologia: Plazma? ew LED
5. jaki masz obecnie telewizor: Plazma 42cale Panasonic,ale to u rodzicow i nie pamietam numeru
6. jakie programy najczęściej oglądasz: Filmy , sport
7. Oglądasz w dzień czy wieczorem: 30% dzień, 70% wieczór
8. wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez: Raczej z lekko sciemniona lamkpa
9. wolisz obraz ostry czy łagodny: lagodny
10. matryca błyszcząca czy matowa: Wydaje mi sie ze mat lepszy ale slonca nie ma wiec = obojetnie
11. preferowana wielkość telewizora: od 50-52
12. preferowana marka: nie mam

14. jakie urządzenia będą podłączone: dvd,cyfra
15. ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: 90% telewizja
16. siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych: 4-5 metrów od telewizorana wrpst plus druga kanapa prostopadle cofnieta lekko w stosunku do miejsca na TV o okolo 1.5m
17. czy ważne jest wifi: niekoniecznie
18. czy będziesz korzystać z widgetów: nie wiem
19. czy chcesz serfować w internecie poziomu telewizora: Nie koniecznie
20. czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen - VOD: mozliwe
21. czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami: TAK - dubbingowi mówimy nie!
22. ma mieć 3D: nie
23. ma mieć slot na karty SD: może ale nie musi
24. ma mieć tuner DVB-S: niekoniecznie
25. Jakimi złączami i co chcesz podłączyć: HDMI (dekoder) USB (filmy)
26. Jaki masz sygnał: cyfra, Vectra
27. ile programów HD: pelny pakiet cyfry,to chyba ponad 20jest
27. Ile godzin dziennie ma grać telewizor: ok 5-6h max
28. Ma stać czy wisieć: wisiec
29. Rozdzielczość: Full HD
30. DVB-T: Tak
31. Na czym najbardziej Ci zależy: jakośc w filmach, sporcie
32. Ile osób ogląda: 1 czasami 3
33. Jaka klasa cenowa: do 5500

Z góry DZIEKI WIELKIE :)

nad zadnym nie myslalem,bo tu spontaniczna akcja wyszla i nie mialem jeszcze okazji rozejrzec sie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak dla mnie to jest prosta sprawa - Sharp 52LE 830 będzie super do takich warunków. Ma w klasie cenowej extra skalowanie, płynność , kolory , czerń.

008_DSC_9601.jpg

http://www.hdtv.com.pl/forum/sharp/65908-sharp-40le830-test-otwarty-pierwszy-test-na-rynku.html
 

ilikered

New member
Zdecydowalem sie jednak z narzeczona na panasonica. Zamowiony przed wczoraj przez net za 3.336 bodaj dzis juz ma cene 3.670 lub cos kolo tego :)

Pozdrawiam i Dzieki!

Napisze potem jak sie sprawuje :)
 
Do góry