Nowy TV 42-47" - proszę o doradztwo.

kitachi

New member
witam
O TV płaskich wiem, że są LCD, LCD + LED i Plazmy, różne rozmiary, firmy i bajery w nich :)
Mój stary Panasonic CRT 29" powoli prosi o emeryturę więc przymierzam się do zakupu nowego TV.
Pokój ma ok 25 m2, będę oglądał z ok 4 m, na wprost TV, TV będzie na 90% stał. Pokój jasny okno 1 na wprost TV, ale na południe więc mało przeszkadza bo wtedy jestem w pracy i mam żaluzje :)
Wieczorem oglądam przy słabym świetle.
Oglądam 90 % cyfrę ale bez HD, samo SD, 2% TV z anteny jeszcze analogowej zwykłej na dachu i 8% filmy z DVD. Pewnie dzieciaki zechcą sprawdzić XBOX na tym TV :D ale mało będą miały czasu na to, mają swój.
Szukam TV 40 - 46" do 3500 zł.
Na necie w TV mi nie zależy bo mam kompa, komórkę itp. Do odtwarzania filmów mam odtwarzacz.
Szukam normalnego TV do TV :) coś z dobrymi parametrami i w dobrej cenie i jakości, z przyzwoitym dźwiękiem.
Nie preferuję żadnej firmy.
Proszę o radę na co patrzeć i co polecacie.
Pozdrawiam
 

tdx

New member
Bez reklam
Polecam model 46Ex500 Sonego. Naprawdę bardzo zacny LCD w przyzwoitej cenie. Przeszukaj forum - zobaczysz że ma niezłe opinie. Ewentualnie jako alternatywa to 46G30 Plazma Panasonic.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przy tej odległości :
Sharp 46 LE 820
Toshiba 46 VL 748
Sharp 46 le700
Panasonic 46 G 30
 

kitachi

New member
Witam
Czytałem wasze posty i za wszystkie propozycję serdecznie dziękuję. Spora część propozycji jednak znacząco przekracza mój budżet. Ja to niestety nie rząd i nie mogę mieć deficytu :)
Co powiecie o LG 42LE4500 ? Cena mi odpowiada, parametry też ok (jak dla mnie) oglądałem jak gra (z mojego pena i przestawiłem ustawienia ze sklepowych na domowe).
Jeśli nie będzie jakiś poważnych przeciw o których nie wiem to pewnie zdecyduję się na niego.
Co wy na to ?
Pozdrawiam
 

kapsell

New member
Bez reklam
Jesli miales stycznosc z tym tv i jestes zadowolony, spelnia twoje oczekiwania to go bierz.
Ile ludzi tyle zdan.
 

kitachi

New member
witam
Nie mam wygórowanych oczekiwań oraz potrzeb, nie mam nazbyt wiele czasu na TV :)
Jeśli ten model nie ma jakiś wad konstrukcyjnych lub jeśli nie można za te pieniądze dostać czegoś lepszego, to jestem za.
W przeciwnym wypadku proszę o wasze propozycje.
Pozdrawiam
 
Do góry