Nowy odtwarzacz BlueRay

prozium83

New member
Witam wszystkich forumowiczów,
Kilka lat temu, korzystając z wiedzy użytkowników tego forum kupiłem TV P42G20 oraz DMP BD-65.
Z TV jestem bardzo zadowolony, ponieważ jakość obrazu nie wyparowała wraz z upływającym czasem ;-) i dopóki nie padnie będę go trzymał.
Odtwarzacz chcę sprezentować rodzicom, w związku z czym potrzebuję kolejnej rady :)
TV Panasonic P42G20E
Audio: Zestaw Stereo, kolumny Prism Onyx100 wiekowy denon 275RD
Wymagania:
Cicha praca
Obsługa wszystkich formatów video począwszy od divx/xvid do h.264/x264 mkv, mp4, mov itp /audio/picture/napisy. Chciałbym, żeby nie było problemów z odtworzeniem wszelkiej maści video
Wi-Fi (direct)
DLNA
Obsługa Dysków zewnętrznych (obecny nie odczytuje NTFS)
Dodatkowo SMART: i tu pytanie czy odtwarzacze mają spotify?

Budżet o ile to możliwe ~400zł
 

sturek

New member
Wszystkie wymogi spełnia LG BP640 - kupiłem za 379zł.
W praktyce czyta wszystko. Chyba tylko LG w tej chwili ma Spotify. Ma też vTuner, Deezer i inne. Można też łączyć się przez Miracast. Czyta NTFS 500 GB.
 

prozium83

New member
Wyglądem nie powala ;-) ale zgodnie z opiniami na forum czyta wszystko i zdecyduję się na zakup. Jeśli macie jeszcze pomysły na sprzęt o tej samej funkcjonalności czekam na podpowiedzi. Po Świętach zamawiam na morelach.

dzięki za pomoc
 

prozium83

New member
Ten Panasonic jest piękny :) jakby miał jeszcze takiego smarta jak ma LG to byłby mój ideał. Zależy mi na spotify i innych udogodnieniach ponieważ w TV nie mam nic. Dzięki za pomoc panowie.
pozdrawiam
 
Do góry