Nowy Firmware tuz tuz

Redundantor

New member
A jak ma być. Trochę po polsku w menu i tyle. Szału nie ma ale dobre i to. PS Store dalej po angielsku.

Głąbom się przyda bo będą wiedzieli gdzie wyłaczyć PS3 w menu.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
AXN działa, jakość jak na YT czyli mizerna.
Można sobie obejrzeć xXx.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

gadulinho

New member
Bez reklam
Nie przesadzaj Masta, jakość jak kablówka. Szkoda, że nie da się dać na cały ekran, ale jakość nie jest najgorsza. Piksele nie rzucają się w oczy jak na YT przy pełnym ekranie. Jest całkiem fajnie, a i jakość spolszczenia nie jest taka zła ;)
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Najlepsza nie jest :p kabel troch poszarpany a i 42 cale z 2,2 metra kiepsko wygląda. Tak czy siak wygląda to lepiej niż YT na 42 calach z tej odległości (nie mówie o materiałach HD z YT)
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Masta_J napisał:
Czy chodzi Ci może o materiały HQ z YT?
Bo do HD to raczej jest im daleko.

Pozdrawiam,

Przecież napisałem, że nie mówie o materiałach HD ;)
Tak czy siak, wg. mnie jakość nie jest najgorsza i nie odstrasza jak większość materiałów z YT, ale mogłoby być lepiej i przede wszystkim brakuje mi opcji Full Screen
 

Redundantor

New member
A moim zdaniem podniecacie się jakimś badziewiem. Równie przydatne to jest jak opcja ps3 blog - równiez chyba taraz się pojawiła.

Podobnie jak home i wiele innych.

Tylko dla zboczeńców, którzy nie odchodzą od PS3. Bo nie mówcie mi, że ktoś te pseudo filmiki będzie oglądał częściej niż raz (po update firmwaru).

Ważne, że soft nowy - może lepiej będzie działać.
 

Bambolo82

Banned
Z oficjalneggo changelog'u aktualizacji 3.10 wynika ze poprawili m.in. wydajność przeglądarki internetowej w PS3.

Niestety, stwierdzam że po aktualizacji 3.10 u mnie przegladarka działa nieco gorzej tj. słabiej sa wyświetlane nie które strony (np. Nasza-Klasa, wp i kilka innych jakie sprawdziłem).pl. Po aktualizacji przestał mi działac np. Joost TV, co jest dla mnie sporym ciosem. :(

A jak jest u Was z przeglądarka po aktualizacji PS3 do 3.10???
 

ps_user

New member
Bez reklam
Przeglądarka działa teraz tragicznie :( Strony otwierają się wolno, a zmiana strony podczas wczytywania się obecnej, powoduje zakrztuszenie przeglądarki i lag! Teraz to nie jest przeglądarka tylko, przeglądraka :twisted:

Poza tym, albo strona na której testowałem zmieniła format, albo padły jakieś wtyczki bo niektóre bannery już nie działają, ale hej :hmm: , to akurat plus :-D
 

gadulinho

New member
Bez reklam
A u mnie pojawił się inny problem, strasznie wkur*******. Otóż, włączam PS3 za pomocą pada - PS Button. Konsola się włącza a diody na padzie migają, migaja, migają, ..., migają i gasną. Czasem zaskakuje, czasem nie :( Co z tym fantem zrobić ? Podpinałem pada kabelkiem, i wtedy doipiero naciskałem ps button, ale jak wyjalem kabelek pada gubil się :cry::p
 

pysio78

New member
gadulinho napisał:
A u mnie pojawił się inny problem, strasznie wkur*******. Otóż, włączam PS3 za pomocą pada - PS Button. Konsola się włącza a diody na padzie migają, migaja, migają, ..., migają i gasną. Czasem zaskakuje, czasem nie :( Co z tym fantem zrobić ? Podpinałem pada kabelkiem, i wtedy doipiero naciskałem ps button, ale jak wyjalem kabelek pada gubil się :cry::p
Od aktualizacji na FW 3.10 mam ten sam problem. Już myślałem ze pad mi padł.
Ewidentnie coś spier...li.
Moja konsolka to SLIM 250GB
 
Do góry