Nowy amplituner 5.1/7.1

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tych co podałeś wybierałbym Marantza to trochę inna półka.
Nie słyszałem o większej awaryjności Harmana niż innych. I gra z szeroką sceną muzyczną.
Zresztą dopytaj Blackninja na PW to się dowiesz więcej.
 

slimakxx

New member
Witam chcę kupić onkyo 3009 ale nie wiem jak jest z tym grzaniem się często widuję starsze modele z zamontowanymi wentylatorami. Sprzęt kosztuję kupe kasy i nie chcę aby po 5 latach padł. Dodam że będzie stał osobno niczym nie ograniczony na półce. Jeżeli coś jest nie tak to wezmę hk avr 660
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Już kolejny post w którym ktoś pisze o tym chłodzeniu wiatrakami. Nie wiem naprawdę co ludzie słyszą? Ja mam 608 i jeszcze nigdy nie słyszałem wentylatorów. Kolega Mors111 ma 609 i też nic mu nie przeszkadza. Ilu ludzi na forum ma sprzęt HK, które słyną z mocniejszego wydzielania ciepła i również nie ma negatywnych opinii co do dźwięków wiatraków. Pewnie jak ucho się przytknie to coś tam słychać, ale słychać jest również napęd CD jak chodzi. To ampli który pobiera ponad 1kw mocy więc musi być zastosowane jakieś dodatkowe chłodzenie. HK 660 jeszcze bardziej się grzeje i też ma wiatraki ,więc się nie przejmuj tylko kup ten co ci najbardziej odpowiada brzmieniem. Ja swój ampli mam 1,5 roku. Nie wiem jak wyższe i mocniejsze modele ale chyba wiatraków nie mają sprzęty Yamahy i Denona, ale nie jestem na 100% pewny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry