Nowosci na czerwiec

Hegemon28

New member
Czy warto czekać na nowości w czerwcu nowe kolumienki ?? jak np Dali icon mk2
dali_ikon_mk2_m_max.jpg

Jeśli wiecie coś o nowych produktach na najbliższe miesiące możecie się tu nimi podzielić :D
 

Picuszek

New member
Ale za to może grają lepiej :smile: A kolumny mają przede wszystkim grać. Mnie osobiście podoba się przedni BR bo tylko takie kolumny uznaję.
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Ale za to może grają lepiej :smile: A kolumny mają przede wszystkim grać. Mnie osobiście podoba się przedni BR bo tylko takie kolumny uznaję.

Toteż porównałem je z Ikonami MK1 na stronie producenta: gorsza efektywność, wyżej zestrojony BR (a miały niżej schodzić wg opisu), wygląd podobny tylko jakaś taka bardziej miałka kolorystyka (i mniejszy wybór oklein, czy brak lakierowanych wersji).
 

Hegemon28

New member
No tak na tym foto niezbyt wyglądają ale moze jakieś real foto więcej pokaże a wiadomo coś już o nowych modelach monitor audio ? :.
 

Picuszek

New member
Toteż porównałem je z Ikonami MK1 na stronie producenta: gorsza efektywność, wyżej zestrojony BR (a miały niżej schodzić wg opisu), wygląd podobny tylko jakaś taka bardziej miałka kolorystyka (i mniejszy wybór oklein, czy brak lakierowanych wersji).

Gorsze dane techniczne wcale nie muszą przekładać się na gorszej jakości dżwięk. A od tonów najniższych to są subwoofery :)
 

pejotpe

New member
Bez reklam
Gorsze dane techniczne wcale nie muszą przekładać się na gorszej jakości dżwięk. A od tonów najniższych to są subwoofery :)

Zgadzam się w całej rozciągłości. Szczególnie z tym, że jest to ocena czysto subiektywna, bo obiektywnie wg parametrów podanych przez producenta mogą grać gorzej niż poprzedniczki (aczkolwiek trzeba by było jeszcze porównać bardziej szczegółowe wykresy, co pewnie niedługo zrobią redaktorzy tego, czy innego periodyku dotyczącego hi-fi).
Co do subwooferów też się zgadzam, chociaż te 37Hz to jeszcze nie są bardzo niskie tony (a Ikony 6 nigdy nie grzeszyły nadmiarem basu).

Zmiany wyglądu w kierunku Lektorów u mnie stanowczo nie wzbudzają zachwytu...
 

Hegemon28

New member
Pojawiła się Nowa seria monitor audio M
jak wam się podoba nie wiem czy ma zastąpić bronze ale na pewno będą grały lepiej z opisu tak wynika. :D
seria_monitor_m_max.jpg
:blagam:

seria_m_max_02.jpg
:blagam:
 
Do góry