Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Seizo

Active member
Bez reklam
Dzien Niepodleglosci: Odrodzenie (2016) - IMDb
Zaraz obok Warcrafta, to największe rozczarowanie tego roku. W tym filmie fajne są jedynie efekty, które zresztą widzieliśmy chyba wszystkie w różnych trailerach. Cała reszta to jakiś marny żart. Fabuła jest tak nudna i słaba, że nawet nie chce się tego oglądać. Ja oglądałem na siłę. Nie wiem jak po 20 latach można było spieprzyć kontynuację tak dobrego filmu.
 

pantomima

Banned
A ja wczoraj oglądałem film Demolition.
Destrukcja (2015) - Filmweb
I powiem szczerze niby bez efektów niby bez fajerwerków ale bardzo dobre kino pokazujące człowieka i jego problemy.
Naprawdę polecam

Efekty fajerwerki to nie zawsze wyznacznik dobrego kina ;)
Rowniez ogladalem i przytakuje - bdb kino .
A Jake Gyllenhaal ? hmm , dla Petera Jacksona jest najgorszym aktorem z jakim mial przyjemnosc pracowac.Moze i tak .
Dla mnie ten jednak z kazdym kolejnym wcieleniem udowadnia ze ma mega potencjal i smialo moze plasowac sie w czolowce obecnie najlepszych aktorow .
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dzien Niepodleglosci: Odrodzenie (2016) - IMDb
Zaraz obok Warcrafta, to największe rozczarowanie tego roku. W tym filmie fajne są jedynie efekty, które zresztą widzieliśmy chyba wszystkie w różnych trailerach. Cała reszta to jakiś marny żart. Fabuła jest tak nudna i słaba, że nawet nie chce się tego oglądać. Ja oglądałem na siłę. Nie wiem jak po 20 latach można było spieprzyć kontynuację tak dobrego filmu.

Niestety, ale muszę się zgodzić. Ledwo dotrwałem do końca.
Podejrzewam, że film znajdzie kilku sympatyków, ale to szmira niebywała.
Jeszcze gdzieś w 1/3 mimo infantylnych wątków miałem nadzieje na rozwój sytuacji, ale im dalej tym gorzej.

Dodatkowo zaliczyłem "Noc oczyszczenia 3":
Noc oczyszczenia: Czas wyboru (2016) - Filmweb

Nie pamiętam czy oglądałem drugą część, za to pamiętam doskonale jedynkę.
Swojego czasu Raccoon mi podrzucił kilkanaście płyt BR pośród których właśnie był wspomniany film i chyba przez kasę jaką ode mnie wydoił popadł w pomroczność jasną, bo za chwilę chciał ode mnie odkupić ww. pozycję ;)

Tak czy inaczej, jedynka mi akurat przypadła do gustu, sam pomysł na film uważam za świetny.
Idąc za ciosem i pełen nadziei, liczyłem na podobną rzeż i jak to często bywa w kontynuacjach wyszła typowa popelina. Plus natomiast za charakteryzacje, a raczej murzynkę i jej koleżanki latające w bieliżnie z karabinami po ulicy (krótka scena pod sklepem). Właśnie tego klimatu zabrakło.
Słabiutko.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dzien Niepodleglosci: Odrodzenie (2016) - IMDb
Zaraz obok Warcrafta, to największe rozczarowanie tego roku. W tym filmie fajne są jedynie efekty, które zresztą widzieliśmy chyba wszystkie w różnych trailerach. Cała reszta to jakiś marny żart. Fabuła jest tak nudna i słaba, że nawet nie chce się tego oglądać. Ja oglądałem na siłę. Nie wiem jak po 20 latach można było spieprzyć kontynuację tak dobrego filmu.

Audio ? :-D

A ja wczoraj oglądałem film Demolition.
Destrukcja (2015) - Filmweb
I powiem szczerze niby bez efektów niby bez fajerwerków ale bardzo dobre kino pokazujące człowieka i jego problemy.
Naprawdę polecam

Tak :-D

Dla mnie ten jednak z kazdym kolejnym wcieleniem udowadnia ze ma mega potencjal i smialo moze plasowac sie w czolowce obecnie najlepszych aktorow .

Tak :-D

To ja może dzisiaj oblukam skoro tak polecacie.

Tak :-D

U mnie dzisiaj wieczorkiem:
Władcy umysłów (2011) - Filmweb
jeszcze ciepłe, z MM. :)

Tak ? :-D


Tak :-D

Ja na dvd mam - ale spoko film można obejrzeć..

Tak :-D

Niestety, ale muszę się zgodzić. Ledwo dotrwałem do końca.
Podejrzewam, że film znajdzie kilku sympatyków, ale to szmira niebywała.
Jeszcze gdzieś w 1/3 mimo infantylnych wątków miałem nadzieje na rozwój sytuacji, ale im dalej tym gorzej.

Video ? :-D

film na raz, a w Sicario Emily nie błyszczała a w czym ona niesamowita ? nie wiem..

Baba :-D

niby nie ładna ale też nie jakoś specjalnie brzydka ale w głowie utkneła

Tak :-D

:mrgreen:
 

Caparzo

New member
Bez reklam
czy jesteś osobą z zaburzeniami ??


Czy masz emocjonalne problemy ?

czy inni widza twoje problemy?

czy podjąłeś próbę leczenia ?

czy to było skuteczne leczenie?

czy dobrowolnie poddałeś się leczeniu ?

a jaka byłą terapia ?

kto prowadził ??

powtórzysz terapię ??

giphy.gif


:hmm: :kom: :cry:
 
Do góry