Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida dzieciaki obejrzały najnowszy Jurassic world i były zadowolnione :) Ja może przy sobocie obejrzę, bo w tygodniu to ciężko, gdyż mam ekipę i malują mi piętro oraz robią mi renowację schodów, więc generalnie mam pierdol... w domu.. niby oglądałem w kinie , ale ciekawy jestem jak pod względem technicznym ten film się prezentuje.. Mam nadzieje , że lepiej niż avengersi :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Noc oczyszczenia część 3 - zaliczona.
https://www.filmweb.pl/film/Pierwsza+noc+oczyszczenia-2018-788329

Nie pisałbym o tym, bo szkoda klawiatury, ale z uwagi na pierwszą część musiałem sprawdzić.

Dwójkę pominę, aczkolwiek pamiętam i to jeszcze za sprawą upmixu do sufitowych, kilka fragmentów wypadło nadzwyczaj dobrze i tyle.
Opisywałem które i gdzie w wątku atmosowych.

Wracając do trzeciej odsłony, porażencja.

Piszę o tym, bo jedynka mi akurat bardzo przypadła do gustu.
Sam pomysł na film uważam za świetny, mimo, że też to dzieło żadne nie było.
Akcja bardziej kameralna, skupiona na jednej rodzinie. Dla mnie bardzo ok.

W trzeciej jeden wielki misz masz na mieście, wątki polityczne i inne bzdety.
Szkoda.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A Saula widziałeś? Jeden z lepszych seriali dla mnie, jest cała masa pozytywów i odwołań z BB, a sam niezależnie serial jest na poziomie. Może i z filmu coś wyjdzie na plus.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
A Saula widziałeś? Jeden z lepszych seriali dla mnie, jest cała masa pozytywów i odwołań z BB, a sam niezależnie serial jest na poziomie. Może i z filmu coś wyjdzie na plus.

Saula nie ogladalem. Troche sie spazylem Ozark, nie podszedl mi i do Saula wtedy tez sie nie zabieralem. Moze sprobuje niebawem, bo wlasnie koncze Agentow NCIS :)

Konta netflixow na allegro juz sie nie da kupic i lipa :) Sknera jestem to od pol roku nie ogladalem netflixa.

Jeszcze Dom z Papieru moznaby obejzec. Kilka odcinkow obejzalem i bylo ok.
 

DrWredman

Active member
A Saula widziałeś? Jeden z lepszych seriali dla mnie, jest cała masa pozytywów i odwołań z BB, a sam niezależnie serial jest na poziomie. Może i z filmu coś wyjdzie na plus.

Czekam na kolejny sezon Saula z nadzieją, że może zobaczymy kilku nowych bohaterów z BB, choć może to złudna nadzieja. I przyznam, że tylko dlatego obejrzałem 4. sezon do końca.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zgadza się, ale trzeba dodać, że to raczej spokojny serial.
Sporo dialogów, mi to bardzo pasuje.
Jeżeli szukamy ciągłej akcji, to nie tutaj.
Ja bym nie polecał w ciemno tego serialu każdemu.

Wstyd się przyznać, bo i ja Ozarka jeszcze nie dokończyłem.

Za to kilka dni temu zacząłem oglądać nowy serial "Bodyguard".
Doszedłem gdzieś do połowy, bo nieoczekiwany zwrot akcji mnie zniesmaczył, ale dociągnę dalej. Polecam przynajmniej sprawdzić.
 

bokciu

Banned
Za to kilka dni temu zacząłem oglądać nowy serial "Bodyguard".
Doszedłem gdzieś do połowy, bo nieoczekiwany zwrot akcji mnie zniesmaczył, ale dociągnę dalej. Polecam przynajmniej sprawdzić.

W połowie zwrot akcji? Prawdziwy zwrot akcji to jest dopiero w ostatnim odcinku. ;)
Osobiście mi się podobał, lubię brytyjskie seriale aczkolwiek rzeczony finałowy odcinek jest zbyt "amerykański" i lekko psuje dobrą całość.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Piramida w "super" jakości czy super ? :)
Np. scena pościgu wygląda tak :grin:
tumblr_inline_mivtkjPVIB1qz4rgp.gif
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Powiedz lepiej jak tam nowe Mission Impossible,bo już od wczoraj jest w super jakości :grin:

Eee, dawno widziałem już, nie pamiętam, ale chyba dobry ;)

W połowie zwrot akcji? Prawdziwy zwrot akcji to jest dopiero w ostatnim odcinku. ;)
Osobiście mi się podobał, lubię brytyjskie seriale aczkolwiek rzeczony finałowy odcinek jest zbyt "amerykański" i lekko psuje dobrą całość.

W połowie, czyli gdzieś w momencie wybuchu. Żeby nie spoilerować.
To była duża strata dla serialu ;) i jakże miłych relacji. Szkoda.
Nie spodziewałem się tego i jakoś przeszedł mi entuzjazm, ale już lecę dalej.
Co do ostatniego odcinka, to gdzieś czytałem, że rozłożył ten serial.
Zobaczymy.
 
Do góry