Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem a'propos czego ten komentarz, bo ja nie mieszkam w UK. Moze chodzilo Fassiego jako travellera? ;)

[youtube]BvKk8rZSdW0[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

pantomima

Banned
Nie wiem a'propos czego ten komentarz, bo ja nie mieszkam w UK

Wiesz apropos czego ?, apropos tego ze kiedys juz nawiazalem do UK i tego nie sprostowales .
Gdzie bys nie siedzial , to i tak pewnie Cyganow pelno wokol Ciebie , bo to a'propos to chyba zaczerpnales z romskiego .
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
U nas nie ma cyganow. Sa za to travellers aka knackers i nie maja nic wspolnego z Romami.
[Youtube]ixFQUpLnr3E[/youtube]
Autochtonow tez czasem trudno zrozumiec zwlaszcza tych z zachodu. ;)
Krotka pobiezna lekcja akcentow
https://youtu.be/ee_N3g4ORLk
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
No widzisz a w cakej Irlandii, bez wzgledu na podzialy i animozje, kroluje powiedzenie, ze dobry knacker (czyt naker) to martwy knacker
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
A pamiętasz scenę z Pittem,który grał lekkiego przygłupa i chciał wyłudzić kasę od Malkovicha ? :D
Miękłem z jego "poważnych" min i tego jak mrużył oczy :mrgreen:
https://youtu.be/0vMUs4iTSqI
Szczerze mowiac, to myslalem, ze przywolasz raczej role Pitta ze Snatcha, gdzie gra travellersa irlandzkiego pochodzenia.



Przyznam szczerze , ze nie do konca rozumie o czym ten gosc nawija ...


Ten gostek, to Paddy Doherty, champion walk na gole piesci, czyli ulubionego obok jezdzenia zaprzegami konnymi (to raczej preferuja dzieci), sportu knackersow. Taki troche jak ten charakter grany przez Pitta, z tym ze dziany, gwiazda telewizyjnego show. Tu opowiada o tym, ze zjadl kawalek nogi swojego zmarlego syna, kiedy w szpitalu pokazano mu jego zmasakrowane cialo.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Szczerze mowiac, to myslalem, ze przywolasz raczej role Pitta ze Snatcha, gdzie gra travellersa irlandzkiego pochodzenia

Dobry pomysł mi podsunąłeś :D
Dawno nie oglądałem "Snatcha".Ostatnio chyba z 10 lat temu,jeszcze na DVD.
Z pewnością Pitt zagrał tam jedną z czołowych ról swojego życia ;)
A w ogóle,wstaję dzisiaj rano,patrzę przez okienko a tam Tomek za burtą.
Chyba trzeba bedzie go ratować ;-)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Piramida. Uwage teraz bede szokowal. Bylem na tym w kinie.

Nie usnalem ;)

P.S. dostalem nawet darmowy popcorn i cole, bo im lampa padla i zdygali ze bedzie lipa jesli balance board tez pieron szczelil. Ale skonczylo sie na wymianie lampy, 15 min bez reklam i darmowych snackach dla kilkunastu osob.(pora lunchowa, bachory w szkole)
Warto chodzic do kina. Niestety z filmu zapamietalem tylko popcorn, "corke" i 2 swinskich blondynow.
 
Ostatnia edycja:
Do góry