Nowe wieści o AVR 370, fotki z przemytu. Harman.

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
242ueci.jpg

Wzmianka Harmana o zastosowaniu nowych zasilaczy beztransformatorowych w najnowszych amplitunerach przysporzyła niejednemu fanowi ogromnego bólu głowy.

io2kr8.jpg

Jak to na szybko zlustrować? Rozpoczęło się więc podnoszenie amplitunera, co przysporzyło zebranych o bledsze kolory na twarzy, amplituner jest lekki jak piórko, wagowo maksymalne zużycie mocy to 125watt :)

o74r4g.jpg

Co mądrzejsi rzucili okiem na tylna ściankę co rozwiewało wątpliwości, AVR370 legitymuje się wydajniejszym zasilaczem niż flagówki znanego producenta na "P" i kosztujące krocie.

280ms02.jpg

7 wejść HDMI, wbudowane Wi-Fi, preout 7.2 to same zalety.

o77wn5.jpg

Wspomnieć też trzeba o wyjściach HDMI w ilości 2.

6r6hq1.jpg

AVR170 do Polski wjadą jeszcze w tym miesiącu, AVR270 listopad, AVR370 grudzień.
 
Ostatnia edycja:

skeppa

New member
Nie żebym się czepiał ale coś się chyba Panowie za bardzo z tym poborem mocy podniecili bo na tylnej ściance widać 440 W. Konkurencyjny sprzęt firmy na "P" np. SC-2022 ma 290 W. No ale pobór poborem, najważniejszy jest odsłuch, a na to musimy jeszcze poczekać. zapowiada się więcej niż ciekawie.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
HK nie miał duzej konkurencji do tej pory, jesli chodzi o brzmienie amplitunerów. Designersko też dla mnie na pierwszym miejscu, Wifi SUPER, 2x HDMI Out, w koncu (jak zwykle na samym koncu za konkurencją), jednak znów ten wiatrak...
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Nie żebym się czepiał ale coś się chyba Panowie za bardzo z tym poborem mocy podniecili bo na tylnej ściance widać 440 W. Konkurencyjny sprzęt firmy na "P" np. SC-2022 ma 290 W. No ale pobór poborem, najważniejszy jest odsłuch, a na to musimy jeszcze poczekać. zapowiada się więcej niż ciekawie.
Im więcej tym lepiej w tym wypadku.
 

Tokepit

New member
A ja tak patrzę i oczom nie wierzę...Sam jestem miłośnikiem sprzętu na "P" jednak patrząc na tego HK (dokładnie tylna ścianka) pierwsze wrażenie było "rany jaka lipa....plastik bombastic i trzy wejścia na krzyż"...Ale potem, po chwili przyszła myśl..."Kurcze - "P" SC-LX86 ma wygląd tylnej ścianki niczym kokpit najnowszego Boeinga 787 Dreamliner....tylko po co? BluRay - przez HDMI, tuner SAT - przez HDMI, XBOX - przez HDMI, Apple TV - przez HDMI...Cokolwiek mam podłączone do Amplitunera - to przez HDMI. Może dlatego "P" pompuje tak swoje ceny? Bo wyposażył sprzęt w milion wejść i wyjść, z których ja nie wykorzystam nigdy...Może jednak należałoby popatrzeć w stronę HK...
 

adamwwa

New member
A wiadomo coś może o odświeżeniu najwyższych modeli? Ja niestety na sobie się nauczyłem, że pobór nie jest wyznacznikiem brzmienia, ale bez wydajnego zasilania o pełnym dźwięku przy nie dużym odkręceniu potencjometru można zapomnieć...
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Widzę zmianę "gały mocy".
Jest "pełna", ale czy jest "wciśnięta" cały czas czy można ją "wyciągnąć" ?
 
Do góry