Nowe Toshiby serii WL 68

HokaHey

New member
ortax360 napisał:
Witam

. ustawienia

Podswietlenie : 10
Kontrast : 50
jasnosc : 60 - 65
kolor : 30
ostrosc :0

Czern wyłączona .
Polepszacze typu DNR - MPEG wyłączone
Kino domowe wyłączone.
100 hz właczone

Czy te ustawienia (oprócz 100Hz) można zastosować na modelu 42C3000P z powodzeniem ? Tzn z opisu widzę że raczej można ale widziałeś je na takim lub podobnym modelu ? Czy trzeba szukać innych bo to inna matryca,model itp itd.
 

pawelgry

New member
Witam wszystkich "zwolenników" telewizora i firmy THOSIBA !!!
Jestem szczęśliwym posiadaczem (od 14.08.07r.) telewizora TOSHIBA 42WLT68P DVB-T 100Hz. Pierwsze wrażenie - niesamowity wygląd i super obraz chociaż mam tylko cyfrowy polsat. Czekam na DVD z HDMI aby zobaczyć coś więcej. Pytanie - nie mogę znaleźć opcji ustawiania obrazu ręcznie - chodzi mi o zmianę formatu. A może on nie ma tej funkcji ?
Pozdrawiam
 

pawelgry

New member
PAWEŁ GRY : ZMIANA USTAWIEŃ DO ORTAX360

Podswietlenie : 100
Kontrast : 50
jasnosc : 50
kolor : 40
ostrosc :0

Czern Włączona .
Polepszacze typu DNR - MPEG niski
Kino domowe wyłączone.
100 hz właczone[/quote]

MOJE USTAWIENIA - NIE LUBISZ CZARNEGO KOLORU - PRZECIEŻ PRZY TAKIEJ JASNOŚCI I NIKŁYCH KOLORACH I BEZ PODŚWIETLANIA OBRAZ WYGLĄDA JAK NA ŚNIEGU .....
 
Ostatnia edycja:

ortax360

New member
Witam

Nie mam juz Toshiby .Niestety ale, nie spełniła moich oczekiwan - jakosc obrazu itd.


Pozdrawiam .
 
Ostatnia edycja:

HokaHey

New member
ortax360 napisał:
Witam

Panasonica lx700 i 2 szt sonego 32d3000 ale jedna sprzedaje.. I niedł. Sonego 40d3000.

Pozdrawiam.


Hehe a już myślałem że plazme sobie sprawiłeś ;)

P.S. Ja z mojego 42C3000 jestem naprawdę zadowolony oprócz czerni która mogła by być lepsza... - ale kiedyś czytałem bodajże na forum mva.pl że czerń nie istnieje w przypadku LCD z powodów technologicznych :(

P.S2. Jedna sprawa mnie tylko trapi bo mam podłączonego notebooka d-sub to d-sub i nie przyjmuje mi rozdziałki 1360x768 ale za to poprawnie działa w 1366x768 - bardzo dziwne ...
 
Ostatnia edycja:

_tweaker

New member
HokaHey napisał:
Hehe a już myślałem że plazme sobie sprawiłeś ;)

P.S. Ja z mojego 42C3000 jestem naprawdę zadowolony oprócz czerni która mogła by być lepsza... - ale kiedyś czytałem bodajże na forum mva.pl że czerń nie istnieje w przypadku LCD z powodów technologicznych

Panowie czy uwazacie ze warto kupic ta toshibke :
Toshiby 42 "serii WL 68 100Hz moge miec ja za 4499zl
a moze lepiej
philips 42" 7332
sharp 42 " xd1

z gory dzieki za pomoc
 

falusmaly

New member
Moge kupić Toshibę 37"WL68 za 3000zł używany 3 miesiące (Jako Reklama w Witrynie Sklepowej) opłaca mi sę??

ps. w telewizorach LCD czerń nieistnieje, z przyczyn technicznych nieda sie jej osiągnąć, jedynie głębie odcieni szarosci próbuje sie doprowadzić do jej podobieństwa
 
Ostatnia edycja:
Do góry