Nowe telewizory SAMSUNG seria H

jordan87

New member
To ja mam aktualnie problem z LG LA620S i próbuję go zwrócić :)

Tam jest problem że gdy telewizor ma zaprogramowane nagrywanie kodowanego kanału SAT i musi sam się wybudzić ze standby to ma problem, jeśli włączę minimum minutę przed zaprogramowanym nagraniem już jest ok. Ewidentny błąd w oprogramowaniu.

Jak tylko zgodzą się na wymianę lub zwrot kasy wymieniam go.

Co do zmiany modułu na dwu strumieniowy to czy przypadkiem karty NC+ nie są parowane z modułem? Po zmianie modułu nie będzie działąć większość kanałów (chyba).
 

Koqs77

New member
Witam, czy to oznacza, że potrafisz nagrywać jeden kanał kodowany i oglądać inny kanał też kodowany?
Ja mam wspomniany moduł i niestety nie można nagrywać i oglądać coś innego jednocześnie.

ja swój moduł CAM ASTON 2.26 HDTV kupowałem jako dwustrumieniowy i zapewniano mnie , że będzie ok.

Inna sprawa , że na chwilę obecną mam podpiety tylko jeden przewód od konwertera , w drugim pokoju mam dekoder PVR PACE i tam wiecej oglądam i nagrywam równocześnie.

Jeżeli masz taki sam moduł i odpowiednio skonfigurowany tv i nie działa to pewnie jest to kwestia oprogramowania tunera w tv.
Gdzieś czytałem , że z tym modułem tak jest , że nie z każdymi tunerami działa ta dwustrumieniowość.
 

azitoshi

New member
Ue48h6700

Witam, piszę tak dla rozpoznania. Temat cloudingu wszystkim znany, telewizor kupiony trzy dni temu w Euro RTV, zwrotów nie ma więc reklamowałem door to door w tym samym dniu informacja że to nie jest wada i na taki egzemplarz trafiłem :) matrycę sprawdziłem jest A = czyli szajsung... no trudno da się z tym żyć widoczne jest jedynie w nocy w bardzo ciemnych scenach może coś jeszcze pokombinuje z ustawieniami kontrastu i podświetlenia. Ale generalnie TV po przesiadce z LE40C650 supppper.
 

Attachments

  • CAM00059.jpg
    CAM00059.jpg
    753,9 KB · Wyś: 478

bhn92

New member
Bez reklam
woow clouding jest u Ciebie JEBIS.Y ,szkoda ze kupowales stacjonarnie w euro, ja po zakupie la660s zalowalem ze kupilem w euro bo oddac sie nie dalo... teraz z euro jedynie przez internet zamowienie zeby mozna bylo do 10dni odeslac. A najlepiej w MM ale tam h6700 nie ma .
 
Ostatnia edycja:

rafaa

New member
Spora chmura. Ustaw sobie w eco podświetlenie minimalne ba odpowiednim poziomie to po ciemku razić nie bedzie, a i clouding nie będzie tak widoczny :)
 

azitoshi

New member
No właśnie trzeba było kupić przez internet, no ale jak to się mówi mądry człowiek po szkodzie :). Pan w serwisie mnie jednak trochę pocieszył mówiąc że "widział większe" :).
 

korson333

New member
Ja kupiłem w Media Markt ue48h6640 czyli to samo co 48h6700 tylko, że na innej nóżce. Miałem 14 dni na sprawdzenie telewizora. Jeśli znalazlbym jakieś wady miałem czas żeby go zwrócić. Zauważyłem dwie. W pilocie nie dzialal mi mikrofon, a w telewizorze do którego miałem podpięty dekoder multimedia (hdmi) nie działał PIP.
Pilota oddałem do autoryzowanego serwisu w moim mieście (jest już do odbioru), a co do PIPu to po mojej rozmowie z konsultantem Samsunga ostatnio wprowadzono nową aktualizację oprogramowania i opcja PIP przy hdmi pojawiła sie i co ważniejsze działa ;)
Czyli jednak miałem rację, że to powinno tak działać...
 

brzozik

New member
samsung h6200

Witam
Dzisiaj próbowałem zainstalować aplikację(grę)która ma ponad 500mb .
Po zakończeniu instalacji wyskoczył błąd (za mało miejsca)
Aplikacja zajmuje miejsce na dysku w telewizorze lecz nie ma jej na pulpicie .
Moje pytanie jak mogę ją usunąć.
 
Do góry