Nowe serie 5500

cyber78

Member
Bez reklam
Ceny kosmiczne, tym bardziej, że zastosowano gorszą , starszą matrycę LCD - tylko 8bit i stare podświetlanie - już to się odbiło na kolorach - nie obsługują x.v.Colour i Live Colour Creation. Oczywiście zobaczymy jak będzie w testach, ale już widać że cudów nie będzie.
Ja kupił bym 40W4500 tańszy i lepszy.
A cena to pewnie wynik euro.
 

Sych

New member
Cena jest na pewno wynikiem kursu euro. Najgorsze jest to, że większość sklepów zrobi "zapasy" lcd po tym kursie i przez najbliższe parę miesięcy ceny bardzo nie spadną (zakładam, ze złotówka będzie się umacniała).
Co do kolorów, już pisałem, ale jestem strasznie ciekawy testów. Jak taka kombinacja będzie dawała sobie radę...
 

almanea

New member
Witam!
Dziś zamówiłem KDL40V5500K w bardzo przystępnej cenie. Czyli weekend na na testowanie. Zobaczę czy ta ekologia wyszła mu na dobre.
 

Ares78

New member
almanea napisał:
Witam!
Dziś zamówiłem KDL40V5500K w bardzo przystępnej cenie. Czyli weekend na na testowanie. Zobaczę czy ta ekologia wyszła mu na dobre.

Powiedz co znaczy przystępna cena jeśli to nie tajemnica bo wejściowe były dość zabójcze, chociaż jak tak dalej pójdzie (link Sych'a) to dojdziemy do przyzwoitego poziomu. W wolnej chwili naskrob jak się prezentuje bo o w5500 już trochę wiadomo, a o V5500 jak do tej pory cisza
 
Do góry