Nowe PS3 - wrzesień? - warto poczekać?

saygon

New member
Hej

To moja pierwsza wypowiedz. We wrzesniu slyszalem ze ma wyjsc nowa wersj PS3 ktora obsluguje tez PS2 i ma HDD 80GB. CZy to prawda? Wiecie kiedy bedzie mozna kupic? I czy warto poczekac za zakupem?

pozdr.,
SaYgon
 

Ru$lan

New member
"Nowa" wersja PS3 - tj. z dyskiem 80GB nie będzie miała wsparcia dla tytułów z ps2. Jedyna różnica pomiędzy nią a obecną "40" to pojemność dysku.
 

bulitong

Klub HDTV.com.pl
VIP
w pażdzierniku wyjdzie ps3 z 160 gb dyskiem ,wersja okrojona w stosunku do ps3 60 gb natomiast od wersji 40 gb ,80gb różni się tylko wielkością dysku
 

dienekes' shade

New member
Można - zapolować na białego (obecnie) kruka - 60tkę. Ewentualnie używka wchodzi w grę, jeśli tak Koledze zależy. A jeśli już mówimy o "second hand' zie", czemu nie kupić ps2 i nowej wersji ps3? ;)

Co do pytania z tematu: 1,5 miesiąca temu, kiedy kumpel zadał mi to samo pytanie, odpowiedziałem "Tak, warto". Teraz, kiedy do premiery wersji 80 GB zostało zaledwie pare dni, moja odpowiedź nie może być inna, jak wtedy.
 
Ostatnia edycja:

gringoss

New member
Oczywiście ze można dostać jeszcze nowe 60gb. Najlepiej popatrzeć w malych sieciach typu avans, mediaexpert i neonet (w mniejszych miastach). Brać gazetkę i dzwonić.
Jeszcze ok 3 miesięcy temu sprzedawałem w swoim sklepie ostanie 60gb.
A na 100% jest ich jeszcze dużo.
 

saygon

New member
gringoss napisał:
Oczywiście ze można dostać jeszcze nowe 60gb. Najlepiej popatrzeć w malych sieciach typu avans, mediaexpert i neonet (w mniejszych miastach). Brać gazetkę i dzwonić.
Jeszcze ok 3 miesięcy temu sprzedawałem w swoim sklepie ostanie 60gb.
A na 100% jest ich jeszcze dużo.
_________________
Wiem, ze mozna ale czy warot czy parametry sa takie same jak standardowej PS3 z 40GB?
 

bady171

New member
Niestety ja mam 40 GB i musze przyznać,że pamięć nie za duża,mam nadzieje że sony zacznie sprzedawać swojej produkcji dyski zewnetrzne
 

dienekes' shade

New member
Dyski zewnętrzne? Przecież w 5 minut wymienisz dysk 40tkę na np. 320tkę. Cena operacji? Ok. 300 złych plus własna robocizna. Pogooglaj, zobaczysz jakie to łatwe.

Też mam 40 GB. Na chwilę obecną, mam jeszcze 15 GB wolnego, ale planuję rozbudowę. Ponoć Home na starcie będzie wymagał 20 GB, więc siłą rzeczy, ten upgrade to mus.
 
Do góry