Nowe Ps3 80gb

k0val

New member
ja tam jestem ciekaw jak rozwinie się sytuacja z konsolą 160 Gb która ma wejsc do Europy już 31 października może będzie to coś więcej niż wiekszy dysk
 

mietek099

New member
k0val napisał:
czytałem że w wersji 80Gb o wiele zmniejszono jej awaryjność i ze ma jakieś lepsze chłodzenie i laser jak znajde link tej stronki to zapodam
To są plotki. Wyjątek stanowi tutaj info, które opisał Bambolo82.

BTW: podpisuję się pod postem gdzie ktoś prosił o info jeśli zobaczycie gdzieś już w sklepach konsolę w wersji 80 GB. Thx.
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Z zakupem ps3 radziłbym poczekać do wejścia na polski rynek wersji 80 GB. Dlaczego? Wieść gminna niesie, że ma kosztować tyle samo, co ustępująca wersja 40 GB. Jeśl tak będzie (jesteśmy w krjau nad Wisłą, więc różnie może z tym być...) za te same pieniądze dostaniemy dodatkowe 40 GB i DS 3, który diametralnie zmienia każdą grę in plus.

Dodatkowo, dopiero poznaniu polskich cen i po obniżkach wersji 40 GB będziemy mogli kalkulować, czy za różnicę w cenie starczy nam na DS 3 + większy dysk i jeszcze zostanie parę złotych. Tylko wówczas dowiemy się, która wersja jest milsza portfelowi ;)

Ponadto, za nową 80tką przemawiają te wszystkie usprawnienia, które w ciszy firmowych laboratoriów popełniło SONY.
 

mietek099

New member
Szkoda, że dopiero od 10 września bo konsolę planuję kupić już od 2 tygodni, ale i tak warto jeszcze poczekać i mieć w tej samej cenie dwa Duale 3 + dodatkowe 40 GB :D
 
Ostatnia edycja:

zydzio

New member
Witam. Mam pytanie co do PS3 80GB. Podobno ma być bez wstecznej kompatybilności ale nic nie wiadomo o tym, że ma nie mieć czytnika kart pamięci. Czy ten czytnik jest w 80GB i ta większa ilość USB? Pozdrawiam
 

zydzio

New member
No właśnie coś nie mogę znaleść. Na allegro pisze żę ma 4 porty i ma zastąpić tą wersję z 2-oma. To chyba powinna mieć te czytniki nie?
 

Mefju

New member
80 GB który dojdzie teraz do europy będzie różnić się tylko dyskiem od 40-tki czyli żadnych 4 portów tylko 2 , nie czyta gier z ps2 , nie ma tego czegoś od karty pamięci :p.


@Kermit

Ten pierwszy zestaw który wyjdzie 10 września czyli 80 GB+ 2 ds'y + GT5:prologue wygląda ciekawie chyba sobie na niego zaczekam :cool:
 

zydzio

New member
A tu to niby co:
item425939827 (część linku bo nie mogę wstawiać linków)
zresztą już wysłałem zapytanie do sprzedawcy. pytam bo będę miał w niedzielę 80-tkę z Anglii.
 

mietek099

New member
Dzisiaj ponownie dzwoniłem do MM z zapytaniem o PS3 80 GB i gość mi powiedział,że nie ma jeszcze oficjalnie w sprzedaży na polskę tego modelu i że prawdopodobnie będzie pod koniec września.... lol... Wspominałem już tutaj,że nie warto się sugerować "specami" a MM, ale sami wypowiedzcie się na ten temat, czy w Waszych miastach, sklepach mówią to samo? PS3 chciałem kupić już ze 3 tygodnie temu, ale wolałem poczekać na wersje z DS. Niezbyt mi pasuje opcja czekania kolejnego miesiąca na wersję 80 GB.
 

Mefju

New member

mietek099

New member
@ Mefju: niestety w moim przypadku Allegro odpada więc jak już to muszę czekać.

@ krzysztofradio: w sumie masz rację, na jedno wyjdzie ;)

Mimo wszystko popytajcie w sklepach u siebie jeśli będziecie gdzieś przy okazji. Ciekaw jestem czy gość sobie to wyssał z palca, czy rzeczywiście "wspaniała" polska będzie musiała poczekać do końca września.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Panowie przesada to waterloo przy tym co mm w moim mieście (Częstochowa) MM odwala z cenami. Dzisiaj dzwonię by dowiedzieć się jakie mają ceny ps3 80gb (oddali mi kasę za ps3 po trzecim zgonie więc myślę o 80gb) a koleś mówi że właśnie wjechały i za jedyne 1780zł!!!!!!!!!! leżą na półce. Wersję 40gb co prawda mają po 1199zł ale żeby 400-500 zł wołali za 40gb więcej to już nawet śmieszne się przestaje robić. No więc biorę dzisiaj 40gb, wsadzam twardziela 160gb za 150zł i mam całość za 1350zł.
 

dienekes' shade

New member
Do tego Dual Shock 3 za 150 złych i komplet zamyka się w 1500 zł, a 280 zł zostaje w kieszeni :eek:k: Swoją drogą, częstochowski MM (nie wiem jak inne) ma chorą politykę cenową :rolleyes:
 

jarczew77

New member
a ta wersja 80 gb rozni sie tylko dualem i wiekszym dyskiem czy moze ma lepsze chlodzenie 4 usb lub cos innego ?? ps a ile kosztuja zestawy z gra w mm ( wersji 40 gb ) np z metalem 4 ,
ps jesli ta cena w mm jest prawdziwa to ciekawe jaka zafunduja nam cene wersji 160gb ( pewnie ze 2000zl ) :)
 

jarczew77

New member
k0val kupuje w zachodniej bo tam na codzien mieszkasz czy zamawiasz z polski jesli tak to gdziemozna zamowic w ten sposob i jak sie ma sprawa gwarancji tzn czy polskie sony bedzie honorowac je ??
 
Do góry