Nowe plazmy Samsung i LG

adrianus

New member
Czy właściciele PV 60 nie obawiają się,że pośpiech w ich przypadku okazał się złym doradcą?Nowe plazmy Samsunga i LG wyglądają o niebo lepiej ,a może się okazać,że i bebechy mają niegłupie i obraz niezły....
Ciekawe jak zaprezentują się na tle osławionej sześćdziesiątki.
 

nowy66

New member
adrianus napisał:
..Nowe plazmy Samsunga i LG wyglądają o niebo lepiej ,a może się okazać,że i bebechy mają niegłupie i obraz niezły.....

Wrzuć trochę linków, żeby było o czym rozmawiać i porównac na razie "nieorganoleptycznie"

pzdr
 

Zonk

New member
w momencie kiedy człowiek jest już zdecydowany na Panasonica PV-60 psujesz wszystko tym SAMSUNG PS-42C7H,który cenowo i tak wychodzi prawie tak samo jak panas ( po doliczeniu podstawki ) .. i bądź tu teraz człowieku mądry .. :)
 

adrianus

New member
To samo mnie gryzie.Ale nie ma co się przejmować.My jesteśmy panami sytuacji,my podejmujemy decyzje.A ci,którzy dotąd nam doradzali i pomagali mam nadzieję,że poświęcą jeszcze trochę czasu i zatrą wątpliwości.
Jestem tylko ciekaw ,czy pojawienie sie nowych modeli LG i szajsunga wpłynie na ceny panasa.
 

adrianus

New member
No i już wiem czym się różni Samsung C7H od Q7H.
Wyższej jakości materiały wykończeniowe i głosniki.W Q są nisko i wysokotonowe.W C jak to Pan stwierdził sredniotonowe-uniwersalne.
2K za głośniki i lepszy plastik?Dzięki.Pomyliłem się.
 
Do góry