Nowe plazmy PANASONIC

Darek

New member
I tak to jest właśnie robić zakupy u przypadkowych ludzi. Kuszą ceną ale nie ma nic za darmo. A tak swoją drogą to ciekawe kiedy seria 42PV60 naprawdę będzie w Polsce?
 

absolus12

New member
Czyli jak jest na PlazmaCity to tak na prawdę jej jeszcze nie ma. Stara szkoła.
Podajemy że jest jako jedyni a potem jak klient zapłaci to sobie trochę poczeka aż będzie na 100% czyli w pozostałych sklepach

Pozdrawiam
 

k0liber

New member
Ostatnia edycja:

tiem72

New member
Bardzo fajny test. Wielkie dzięki za udostępnienie. W ostatnim, kwietniowym numerze niemieckiego Video ukazał się również test porównawczy Panasonica 42 PV60 i Pioneera 436 RXE (lub SXE - nie pamiętam dokładnie) i zwycięzcą został PV60. Niestety mój niemiecki nie predysponuje mnie do tłumaczenia tego testu - może ktoś spróbuje - w ramach ćwiczeń????
 

Darek

New member
To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że warto poczekać. Żeby tylko jeszcze wiedziec kiedy się pojawią no i jaka będzie cena.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najnowsze telewizory plazmowe firmy Panasonic modele TH-42PX60U (1024x768) i TH-50PX60U (1366x768) w przyszłym miesiącu staną u naszych drzwi. No może najpierw pokażą się gdzieś w USA, ale z pewnością w Polsce także będą sprzedawane. Urządzenia mają ekrany o przekątnych odpowiednio 42 i 50 cali i doskonały współczynnik kontrastu wynoszących 10000:1 (w ciemnym pomieszczeniu). Ceny świeżych TV PDP wynoszą odpowiednio ok. 2500$ i 3500$.

panasonic%20th%2042px60u.jpg


Na Polskiej stronie firmy Panasonic można już znaleźć informację na temat: TH-42PA60 i TH-37PA60.
Oba modele mają słabsze matryce o rozdzielczości 852x480, ale także dysponujące bardzo dobrym kontrastem 10000:1.
th-42pa60.jpg


źródło:nowetrendy.pl
 

AniaKaminska

New member
absolus12 napisał:
Czyli jak jest na PlazmaCity to tak na prawdę jej jeszcze nie ma. Stara szkoła.
Podajemy że jest jako jedyni a potem jak klient zapłaci to sobie trochę poczeka aż będzie na 100% czyli w pozostałych sklepach

Moze lepiej nie pisac bredni jesli sie nie ma zbyt duzego pojecia o temacie dyskusji?


TH-42PV60E stoi sobie spokojnie w sklepie Plazma City na Kinowej 19a...
 

Darek

New member
Dziś dzwoniłem do Panasonic Polska i pytałem o dostępność nowych modeli. Sytuacja wygląda tak, że jeszcze ani jedna plazma z nowych modeli nie przeszła przez ich magazyn. Pierwsze 42PA60 będą na początku Kwietnia a o dokładnym terminie wprowadzenia na rynek 42PV60 jeszcze nie wiedzą.
Więc droga Aniu skąd ta plazma w Plazma City? Pewnie przyjechała sobie z zachodu. A jeśli tak to co z gwarancją?
 

gad7

New member
Darek skoro dzwoniles do panasonic polska to powinienes zapytac o gwarancje a jesli nie to ci sytuacje przedstawie : NIE MA NAJMNIEJSZEGO PROBLEMU NAPRAWY SPRZETU PANASONIC W POLSCE NAWET JESLI BYL ZAKUPIONY W NIEMCZECH LUB INNYM KRAJU BEDACYM W UNII EUROPEJSKIEJ.
 

Darek

New member
Dzięki gad7 za informację. Nie pytałem o to w Panasonic Polska ponieważ dzwoniłem do nich dziś rano przed postem Ani Kamińskiej. Nie rozumiem tylko dlaczego piszesz dużymi literami? Nie mam problemów ze wzrokiem.

Tym niemniej jeszcze raz dziękuję za informację.

Pozdrawiam
Darek
 

AniaKaminska

New member
gad7 napisał:
NIE MA NAJMNIEJSZEGO PROBLEMU NAPRAWY SPRZETU PANASONIC W POLSCE NAWET JESLI BYL ZAKUPIONY W NIEMCZECH LUB INNYM KRAJU BEDACYM W UNII EUROPEJSKIEJ.

Dokladnie,
jesli sprzęt jest legalnie kupowany-czy to w hurcie przez firmę czy w detalu przez end usera-nie ma żadnych problemów z realizacją gwarancji
w Panasonic Polska.
 

absolus12

New member
widzę że bardzo rozjuszyłem panią AnięKamińską.

Niech Pani AniaKamińska będzie tak uprzejma i nie uprawia tu akwizytorstwa z naciąganiem. Ludzi z PlazmaCity już wszyscy znają i NIE WIEM PO CO TE GADKI, że nowe modele Panasonica są dostępne w PlazmaCity pomimo tego, że w centrali Panasonic Polska jeszcze ich nie ma i nie było. Ale plazmaCity już je ma - bo chyba sami je składają.


Może lepiej nie pisać bredni jeżeli się nie ma żadnego pojęcia o temacie dyskusji!!!! pani Aniu
 

Darek

New member
W pełni się zgadzam. Myślę, że Pani Ania chce zdobyć klientów dla Plazma City. Do tego tak strasznie broni p. Patryka.
 

gad7

New member
O nieladnie tak na kobiete jak ci nie odpowiada plazmacity masz digitalo. A wlasciwie po co ci ta plazma w magazynach panasonic. Import prywatny zawsze jest szybszy i tanszy. Podejzewam iz 50% ludzi ktorzy kupili jakikolwiek sprzet na tym forum kupowalo od firm ktore sprowadzaja go z hurtowni niemieckich.
 

tiem72

New member
Pani Ania przynajmniej się nie kryje specjalnie z tym, że reprezentuje konkretną grupę interesów, tzn. tych, co to sprowadzają sprzętrz sami z zagranicy. A użytkownicy typu Darek czy Absolus12 robią zwykłym śmiertelnikom wodę z mózgu, a prezentują grupę interesów tych, co to zaopatrują się w Panasonic Polska (jak inaczej wytłumaczyć maniakalne powtarzanie przez Mr Darka w tym wątku "warto czekać, warto czekać, utwierdza mnie to w przekonaniu, żeby poczekać") i strasznie się marwtią, że Ci co sobie już sprowadzili z zagranicy zabiorą im klientów :-(
Czy na tym forum można spotkać nie-handlarzy i nie-handlowców?
 
Do góry