Nowe plazmy PANASONIC

irzi

Member
A ktoś kiedyś na tym forum napisał, że Panasonic pierwszy przełamie bariery cenowe i zacznie oferować plazmy w niezłych cenach ! wspominano nawet o kwocie 4 tys zł ! A z tego co widzę to żadnej rewolucji cenowej nie będzie !!!
 

Darek

New member
Mam nadzieję, że ze dwa tygodnie to nowe modele Panasa będą już osiągalne w Polsce. Interesuje mnie szczególnie model 42PV60. Ciekawe jaka będzie cena. Coś jest na rzeczy bo można zauważyć, że ostatnio znacznie staniały 42 calowe plazmy innych producentów. Chyba Panasonic przygotowazł dobre ceny.
 

gad7

New member
Przypominam to kiki twierdzil iz seria 37 nowej pa ma kosztowac 999 euro! Jak na razie chodza sluchy iz w polsce nie beda sprzedawane!
 

dnc

Moderator
VIP
Czy aby sa takie dobre jak piszą?

Zastanawiam się czy aby nowe plazmy są takie dobre, jak o nich piszą. Czy rzeczywiście cena 8000 zł za 42PV60 to dobra cena? Czy ta plazma jest lepsza od np LG serii 5 czy Pioneera 436? To ważne bo, jak tak przygladam się parametrom Panasonica to dane są bardzo obiecujące, ale jak jest naprawdę?
 

arekczarny

New member
Chyba zakradł się jakiś błąd z ceną TH-37PA60 , na stronie Panasonic Deutschland widnieje jak byk cena 1899 Euro

Pozdrawiam
Arekczarny
 

Możej

New member
Niemozliwe, ze zakupiony w Polsce - tego modelu jeszcze u nas nie ma. Zreszta nawet opis przedmiotu jest po niemiecku, skopiowany z niemieckiej www. Wg mnie telewizor jest zakupiony w Niemczech i przywieziony do Polski. Albo jeszcze go nawet nie maja i po zalicytowaniu dowiesz sie, ze musisz poczekac 2 tygodnie bo "jeszcze nie doszedl". Takie jest moje zdanie.

Napisalem do faceta z zapytaniem o zrodlo i oto co mi odpisal:
"Duża niemiecka sieć/hurtowania mająca swoj oddział w Polsce."

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry