Nowe modele Pioneera /one body/

dnc

Moderator
VIP
A Polsce od kiedy?

I w jakiej cenie? Bo ta jest ważna! Jesli bedzie wiecej niż plazmy juz dostepne to nie wiem czy to sie będzie opłacać?
 

sewan

New member
Nareszcie Pioneer poszedł po rozum do głowy i zdywersyfikował ofertę. Widać straty jakie ponosił na grupie klientów zainteresowanych all-in-one, były znaczące.:D
Mi np rozwiązanie samego ekranu z osobnym tunerem nie bardzo odpowiada, gdybym nie był kupił FDE, kupiłbym teraz RXE, nawet gdyby kosztował ciut więcej.
 

Vero

New member
Szkoda tylko, że te wersje Pionka 436 (RXE i SXE) posiadają tylko jedno złącze HDMI i nie mają złącza PC.
A dotychczasowy 436 XDE ma wbudowane 2 HDMI - co też jest coraz bardziej pożądane - i oczywiście ma wejście PC.
Ot taka "mała" różnica ! ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
komplet wynosi znacznie taniej
A jeśli weźmiesz udział w nowym programie Pioneera plazme możes mieć za darmo !!!
Jutro będziemy ją testować.
pozdrawiam
 

papa

New member
napiszcie cos wiecej o tym modelu. wlasnie nosze sie z zamiarem zakupu plazmy. zastanawialem sie nad PDP 436 XDE ale nic nie wiem o RXE. troche przeraza mnie to ze pioneer'a mozna kupic praktycznie tylko przez internet. mieszkam w szczecinie i tu pioneer'a w sklepach nie widac.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
w czwartek własnie jedziemy z Pioneerami na pokazy do Szczecina.
więc daj znać.
Program Pioneera - jeśli kupiłeś 436 RXE i jesteś zaowolony - to za każdego poleconego nowego klienta otrzymujesz 1300 zł w Towarze.
Jeśli przyślesz 10 osób które też kupią plazmy RXE - dostajesz drugą plazm Gratis.
Czy to trudne? Przypomnij sobie ile już poleciłeś osób na zakup sprzetu - teraz bedziesz miał za to sporo kasy. A każda osoba może kierować swoich znajomych.
mimo ,że program Trwa tydzień - już dwie osoby mają na koncie do odbioru po 3900 zł .
Pioneer to jest TO
pozdrawiam
 

mystic

New member
troche przeraza mnie to ze pioneer'a mozna kupic praktycznie tylko przez internet. mieszkam w szczecinie i tu pioneer'a w sklepach nie widac.

@papa

Też jestem ze Szczecina, w listopadzie kupowałem 436XDE od kiki, zamówiłem w piątek, a w poniedziełek zapukał kurier z dwiema dużymi a raczej wielkimi paczkami, które do kombi by nawet nie weszły, także problem z przetransportowaniem sprzętu ze sklepu sam się rozwiązał.
Zawartość paczek sprawdzona w obecności kuriera, zawsze kupuję za pobraniem, faktura, instrukcja i gwarancja PL w komplecie. No i przeszło 5 tysiaków w kieszeni w porównaniu do ceny sklepowej.

Śmiało możesz u niego kupować, uczciwy sprzedawca, zresztą wielu forumowiczów może potwierdzić ....
 

papa

New member
@ mystic:
dzięki. dobrze wiedzieć że jesteś zadowolony. poszedłem za przykładem i kupuje FDE 436!

@ kiki:
dzięki. to właśnie do mnie jedziesz z tym FDE 436! :)
 

Dara

New member
Witam, plazmy pioneera są dobre, widziałem w akcji jedną taką plazme tej marki i naprawde zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, dobre kolory, dobry kontrast, a to wszystko na demie ze sklepu na zwykłych kablach.
Pozdrawiam.
 

otan

New member
Bez reklam
mam pytanko do kiki w sprawie Pioneera PDP ?

czy model 436 RXE posiada taką samą matrycę z takimi samymi parametrami i funkcjami jak XDE ? czym różnią się te 2 modele ?
jak wypadł test tego TV i co o nim sadzisz ? (mówią że to nr 1 w plazmach) ile można dać za RXE I XDE zeby nie przepłacić ?
 
Ostatnia edycja:

JooP

New member
RXE i SXE

436 RXE to jest dokladnie to samo co FDE tylko w jednym....
436 SXE ubozsza wersja XDE (brak 1* HDMI, wejscia PC, PiPa, PaPa )

Pozdr
 

otan

New member
Bez reklam
Może się ktoś podzieli wiadomościami z ekspoatacji pioneera PDP 436

Przymierzam się do kupna plazmy Pioneera PDP 436 i proszę osoby mające - eksploatujące taki sprzęt o opinie na jego temat.

Pozdrawiam:p
 

JooP

New member
Najlepsza plazma na rynku .... nie znajdziesz nic lepszego. W kazdym calu perfekcyjna, osobiscie polecam XDE ....
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
JooP - ma bardzo dobre informacje.
To jedna z niewielu Plazm / potwierdzaja to użytkownicy/ która cieszy nawet jak jest wyłączona.
Program sprzedaży RXE - działa.
pozdrawiam
 

mystic

New member
papa napisał:
@ mystic:
dzięki. dobrze wiedzieć że jesteś zadowolony. poszedłem za przykładem i kupuje FDE 436!

@papa
Ja się zdecydowałem na XDE, z powodu dostarczonego w tej wersji pilota, który umożliwia obsługę innych sprzętów Pioneera, gniazda na karty PCMCI umożliwiającego przeglądanie np. zdjęć z karty CF. Ważne były też dwa wejścia HDMI, i VGA. Różnica w cenie pomiędzy FDE a XDE nie tak duża jak na zakup sprzętu w takiej cenie, a różnice w wyposażeniu dla mnie istotne.
Nie mniej jednak sam ekran w obu przypadkach ten sam, także przed tobą same przyjemne doznania.
Na etapie zakupu miałem tylko dylemat 43 czy 50 cali, i teraz cieszę się, że wybrałem 43, bo mam okazję polookać u znajowych na 50" i myślę, że w moich warunkach, /oglądam z 3 - 3,5 metra/ bym się umęczył przy oglądaniu.
 

otan

New member
Bez reklam
dylemat z zakupem

:rolleyes: właśnie...Jak i co tu wybrać ? Odwieczne pytanie nurtujące wielu dociekliwych przyszłych użytkowników jak by nie patrzeć "drogiego" sprzętu jakim są TV plazmowe 42-50 calowe. Nie mam na myśli 42 calowych po 5-6 tys. Mam na myśli porzadny TV a za taki trzeba dać w granicach 10-15 tys. Mam jednak trudności w zdefiniowamiu pojęcia porzadna firma-sprzęt......... DLACZEGO? No bo niby jakie mamy doświadczenia w użytkowaniu plazm? Kiedyś wystarczyło padać nazwe Sony i wszystko było jasne. A teraz wiele firm(przypadkowych) łapie się za produkcję tv plazmowych węsząc dobry biznes a zdecydowanego lidera moim zdaniem nie widać........ Zawsze lider wyznacza standarty a jak lidera brak to panuje zamęt. I może o to chodzi producentom............ a my przyszli uzytkownicy mamy problem jak i co wybrać. Pozostaje nam wierzyć(proponuje z przymrużeniem oka) w dane techniczne producentów sprzętu TV i opinie użytkowników (byle chcieli podzielić się z nami swoją wiedzą) Na wiedzy personelu w MM, EURORTV AVANS i w wiekszości podobnych salonów raczej bym nie polegał. na dziś starczy tych rozterek resztę dokończe jutro.....jak i co tu wybrać ?
 

JooP

New member
Pioneer

Troche takie bicie piany ... sorry i dyskusja akademicka.... Kolega kilka postow wczesniej mial konkretne pytanie - zreszta topik dotyczy Pioneera wiec moze nie odbiegajmy ....
Mam w domu XDE ... wybralem go ze wzgledu na jakosc obrazu, swietnie dziala jesli chodzi o ogladanie dvd ... z TV jest trosze gorzej niestety nie jest to 21"crt.
Kupilem go w listopadzie - dzis qpilbym SXE bo jesli chce poogladac zdjecia to mam do tego monitor. Filmow z kompa nie ogladam (nie ogladam piratow - taka mam zasade). PiP i PaP fajne bajery przez 2 dnii - pozniej o nich zapominasz :) Jedynie to dodatkowe HDMI .... ale podsumowujac - SXE jest idealnym rozwiazaniem jesli ktos chce wysoka jakosc a zarazem pragnie zaoszczedzic te 2k :)
Nie jestem pracownikiem Pioneera i nikogo nie namawiam do zakupu (do firmy qpilem 2 * Philips 42PF7320 ) - chce zaoszczedzic poprostu poszukiwan bo ja mialem ze wzgledu na zakup niemalze hurtowy mozliwosc marudzenia i testowania wszystkiego co przyszlo mi do glowy.......
Pozdr
 

otan

New member
Bez reklam
Chciałem poruszyc temat związany z mękką na jaką naraza sie kazdy dociekliwy przyszły uzytkownik nowej generacji sprzętu TV-plazma(lcd) Ile ja się musiałem nachodzić po sklepach RTV, poszperać w necie żeby dojść do tych konkretów o których pisałem wcześniej a i tak nie jestem w 100% przekonany co do słuszności wyboru !!! Życie i czas zweryfikuje moje dzisiejsze obawy ale to ja zapłace za to w osteczności i o to mi chodziło w swojej wczesniejszej wypowiedzi. Myślę że za 3-5 lat przyszli nabywcy sprzetu będą w znacznie lepszej sytuacji niż my teraz bo będą mieli znacznie bardziej rozległą wiedzę i doświadczenia. I nie jest to bicie piany... czy akademicka dyskusja... a samo życie.
 
Do góry