Nowe kamery Panasonic'a HDC-SD700, Tm700, HS700

Seba_Fan

New member
Bez reklam
instrukcja musi byc Pl,
wychodzi na to ze masz bez gwarancji
wrzuc jakies sample oraz jej zdjecia, jej a nie z Internetu :)
 

tobot

Member
Aptos olej zdjęcia! (Tzn. chcę powiedzieć, że to znalazłem w sieci w zupełności mi wystarcza!)
Natomiast gorąca prośba o sample (podczas ruchu kamerą, w ciemności, zoom itp., co będziesz mógł), czy ma menu pl.?
Miłej zabawy!
 

Aptos

New member
pare fotek

gwarancji jest 2 lata, poprzez pixmania.ie, a instrukcje sciagnalem juz ze stronki panasonica.

Wrzucam pare fotek, tak na szybko.
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    129,6 KB · Wyś: 701
  • 2.jpg
    2.jpg
    140,5 KB · Wyś: 699
  • 3.jpg
    3.jpg
    123 KB · Wyś: 708
  • 4.jpg
    4.jpg
    110,2 KB · Wyś: 696
  • 5.jpg
    5.jpg
    144,5 KB · Wyś: 693
  • 6.jpg
    6.jpg
    107,5 KB · Wyś: 705
  • 7.jpg
    7.jpg
    109,9 KB · Wyś: 700
  • 8.jpg
    8.jpg
    134,5 KB · Wyś: 703

Phuong

New member
...i co ważne made in Japan, nie żadne China, Tajwan itp
dla mnie made in Japan znaczy tyle co made in China po tym co zobaczylem w przypadku SONY.

Z tym wiatraczkiem to moze byc roznie, najbardziej moze dokuczac w upalne dni podczas pracy 1080/50p - wtedy dopiero kamera bedzie miala test temperatury.

50p przydaloby sie kazdemu :), obys tylko nie mial problemow z edycja ,czy odtwarzaniem na roznych urzadzeniach.

Tak ,czy owak, gratuluje.
Teraz twoja kolej na sample z kamerki :-D

aha, co do kabla component, to zrobilem test, porownujac go do HDMI, roznica dla obrazu na korzysc HDMI byla do 50cm - dalej bylo to bez znaczenia.., dzwiek oczywiscie lepszy na HDMI (5.1) a co najwazniejsze to , ze przez HDMI mozna sterowac kamera pilotem od TV :)
 
Ostatnia edycja:

Aptos

New member
gdzie zamiescic sample

elo ponownie

Jestem jeszcze troche zielony w kwestii udostepniania avchd, powiedzcie jak wam zamiescic sample, wyslac na cos ala youtube, czy wysłac gdzies surowe pliki, jesli tak to podajcie jakis http gdzie najlepiej to udostepnic:)

a co do made in japan to moze masz i racje, ale mimo wszystko wole japonska manufakture:)
 

Phuong

New member
elo ponownie

Jestem jeszcze troche zielony w kwestii udostepniania avchd, powiedzcie jak wam zamiescic sample, wyslac na cos ala youtube, czy wysłac gdzies surowe pliki, jesli tak to podajcie jakis http gdzie najlepiej to udostepnic:)

a co do made in japan to moze masz i racje, ale mimo wszystko wole japonska manufakture:)

pliki prosto z kamerki dajesz na Upload-Drive.com The best file hosting - po darmowej rejestracji mozesz wysylac pliki do 1GB wielkosci / bez limitu ilosci.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
aptos dzieki za fotki, sa swietne :)
co do gwarancji, wlasnie cos takiego mi sie nie podoba, pewnie kupili u turka z magazynu

obowiazek jest sprzedawcy dac instrukcje PL jak sprzedaje ja u nas

czytalem gdzies ze w 50i nagrywa slabo, ale tego nie wiem na 100%, chcialbym sie pobawic nia w sklepie, ale jeszcze nie ma.


tobot mow za siebie!
na forum jest malo fotek, a mi sprawia radosc jak widze fotki i opis.
a mysle ze wiele innych osob z przyjomnoscia je zobaczy, a sa bardzo ladnie zrobione i dodane.

Co do gdzies ktos pisal made in Japan tailand czy china, to od siebie dodam ze kamery sa wszystkie raczej made in Japan, a nie china

Phuong
"50p przydaloby sie kazdemu , obys tylko nie mial problemow z edycja ,czy odtwarzaniem na roznych urzadzeniach."

no ja mam, bo pare sampli juz testowalem i moj TV pokazuje czarny ekran
 

Aptos

New member
próbka nr 1:)

Chciałem wrzucić juz linka z samplem, ale trzeba miec minimum 5 wypowiedzi:)) wiec się wypowiadam.
Dodam jeszcze, że róznica w cenie pomiedzy modelami HS ( czyli z 240gb hdd ) a tm była 150 euro, a pomiedzy Tm z wbudowanym 32gb flash i Sd bez żadnej pamieci 30 euro:) wolałem z flashem bo jak wiemy hdd lubia sie psuc i są delikatne, a do flasha zawsze mozna dokupic karte, bo ma wejscie na sd, sdhc, sdxc.
 

Aptos

New member
wesolych swiat

No i wesołych Swiat wszystkim zycze!:)

ok chyba juz jest 5 wypowiedzi to wrzucam sampla hehe

PS/ Sorry za lekki spam:)
 

Aptos

New member
plik nr 1

Oki wstawiam testowego sampla


20100402_163445.m2ts



Na pierwszy ogień idzie time laps, czas 1 sekunda, ustawienia auto.
Dajcie znać czy wszystko w porządku z plikiem, to postaram sie zrobic rózne sample tzn stabilizator, low light itd.
pozdrawiam
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
No i wesołych Swiat wszystkim zycze!:)

ok chyba juz jest 5 wypowiedzi to wrzucam sampla hehe

PS/ Sorry za lekki spam:)


nic sie nie stalo

wzajemnie i dla wszystkich inny tez

czas na refleksje

odpale kompa szybkiego i zerkne na te nagrania, martwi mnie ze na TV Sony nie idzie

plik OK na kompie leci, o co chodzi z ty plikiem bo nie za bardzo kumam.
musze sprawdzi na duzym TV jak wyglada, bo na 21 calach wyglada swietnie, co to za funkcja
klatki 25
bitrate 13.783
1920x1080
ac3
 
Ostatnia edycja:

Aptos

New member
plik

Nagranie, w funkcji time laps, czyli kamerka nagrywa co jedną sekunde, mozna ustawic tez co10sek, 30 sekund minute i cos jeszcze tam jest, takze mozesz zostawic kamere na noc w oknie a potem w pare minut obejrzec cała noc:) szybki zachód i szybki wschód:)
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
link do polskiej instrukcji:
A co do dysku zewnetrznego, to jeszcze nie sprawdzałem, ale chyba moze byc lipa, poniewaz kamerka ma tylko małe usb, mini hdmi i component

dziekowac, poczytam sobie, interesuje mnie czy jak taki patent jak ma Sony CX550 ze mozna podpiac dysk i zgrac na niego

"czyli kamerka nagrywa co jedną sekunde, mozna ustawic tez co10sek, 30 sekund minute"

rewelacja :)

mozesz jeszcze cos zapodac, dluzszego pls :-D
cos ten budynek taki bialy strasznie

mozesz gdzies wrzucic tego pdf, strona tam nie dziala panas ma jakies problemy
"Unfortunately we haven't been able to process your request.Please try again and if you experience the same error please use the contact us link at the top of the page and we will do our best to try and resolve the issue."
 
Ostatnia edycja:

Aptos

New member
biały budynek

Bo on jest taki biały, pare dni temu go malowali:D
Dzisiaj juz nie dam rady nic wrzucic, musze sie przespac i do pracy, ale jutro robie wypad za miasto to przywioze, troche nowych próbek:)
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
to wyjasnia sprawe ;)
mozesz wyslac tego pdf jeszcze, dziala juz ale na 3MB sie zatrzymuje i dupa - dobra udalo sie w koncu

dzieki to czekamy, zapowiada sie bajecznie
 
Ostatnia edycja:

tobot

Member
Ale jazda. Zazdroszczę.
O co chodzi z fps=25? Nie powinno być 50? Ktoś mnie wyjaśni, albo jakiś link podrzuci?
Seba PRZEPRASZAM, jeśli Cię uraziłem podejściem do fotek, ale w nawiasie dopisałem: mówię za siebie.
A jednak, na szczęście, ceny są sporo niższe jak sugerowane! Baaardzo pięknie.
Acha: daj znać, jak coś zawalczysz z odtwarzaniem na Tv.
Pozdrawiam.
Wesołych Świąt.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
ceny nie sa nizsze, ale zawsze sa :)
nie gniewam sie, przeprosilem wiec jest OK
te ceny co widzisz to jak pisalem zdaje sie ze to od turka z magazynu, to nie pl

te nagranie co wyzej to jest specjalne nagranie, z tego co czytalem to 25klatek na 1 sekunde, np co 1 minute. (tobot mam nadzieje ze wytlumaczylem)

 
Do góry