Nowe ampli Yamaha RXV X63

endrjub

New member
Witam,
czy może wiecie coś na temat wprowadzenia na nasz rynek nowych amplitunerów Yamaha o oznaczeniu rxv x63 (np: 363, 463, 663)?
Zastanawiam się czy jest sens czekać na nie, czy może w ogóle sie one nie pojawią w Polsce. Na rynku US są już od dłuższego czasu.
Czy kojarzycie, kiedy mniej więcej pojawiły sie na naszym rynku modele serii rxv x61? Bo może analogicznie będzie z ta nową serią. Np. wysyp nowych modeli tv plazmowych i lcd to zazwyczaj wiosna (marzec-kwiecień).

Nikt nie odpisał, a tu potwierzaja sie informacje dotyczące nowej serii ampli Yamaha RXV x63.
http://www.allegro.pl/item351568566_yamaha_rx_v_363_raty_f_v_dostawa_lub_sklep_wroclaw.html

Jest też info na stronie oficjalnej http://www.yamaha-online.de/index.php?lang=e&country=PL&idcat1=1&idcat2=2
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Shagohad

New member
Bez reklam
Na allegro juz je mozna kupic z 3 letnia polska gwarancja. Cena za model 663 to okolo 1800 zl, wiec chyba nie jest tak zle :). Moze juz ktos mial przyjemnosc testowac ??
 

wl44

New member
Ja dzisiaj kupuję Yamahę RX-V663

i opiszę swoje wrażenia wieczorem. Cena 1645 zł, kolor czarny, 3 lata gwarancji. Jestem ciekawy jakie efekty będą z blue-ray. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Holt_

New member
Bez reklam
bo z 3 letnią gwarancją, czyli od autoryzowanego dealera. Z dwuletnią można kupić zdaje się taniej.
 

Holt_

New member
Bez reklam
jak pisałem ostatnio maila do Audioklanu, to zdaje się coś koło właśnie 1600 mi podali...ale w sumie faktycznie, widzę, że mozna kupić za ~1550 z 3 letnią.
 

wl44

New member
Niestety nie znalazłem taniej (fakt, że już zbytnio nie szukałem),

ale stówka w tą czy w tamtą, co za różnica. Byłem zdecydowany, znalazłem taniej trochę, widziałem jeszcze droższe te amplitunery, więc nie wybrzydzam. Siedziałem pół dnia, żeby "przełknąć" instrukcję obsługi i ustawić sprzęt. Oczywiście gwarancja 3 letnia i instrukcja w języku polskim na ponad 100 stron.Jestem zachwycony jakością, nic nie mam do zarzucenia jak na razie. Wiem, że jeszcze wszystkich parametrów nie ustawiłem, jutro muszę dokupić jeszcze jeden kabel HDMI. Najgorzej, że nie chce mi się wgrać numer kodu do blue-ray'a (samsunga). Wszystko robię wg instrukcji. Ale to żaden problem, niedziela przede mną :D. Jeszcze jedno, mam głośniki od kina DVD Philipsa, więc nie wykorzystuje maksymalnej mocy amplitunera, ale po niedzieli mam mieć głośniki dedykowane do tego amplitunera system 7.1., tylko mam prośbę, nie pytajcie się jakie, bo ja wiem jakie (z wyglądu), ale nie pamiętam nazwy, symbolu i parametrów. Wiem tylko, że te mają pasować. Opiszę w następnym poście, więc darujcie mi - skleroza zawitała, hihi. Cena będzie znana w poniedziałek. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

wl44

New member
pojwiłem się, ponieważ kupiłem kolumny

QUADRAL QUINTAS 500 BLACK. Jestem zachwycony i w tej cenie (1.295zł) mam fajne kolumny (bez SB, ale miałem w domu b.dobry subwower). Być może znów ktoś napisze, że są gdzieś tam tańsze, ja wolałem podjechać na miejscu (w Łodzi) zobaczyć naocznie i zapakowć do auta, w domku zaraz rozpakować i delektować się muzyką płynącą z tych głośników. Pozdrawiam wszystkich
 
Do góry