Nowa Telwizja HD

Gie

Member
Bez reklam
Śląska Grupa Telekomunikacyjna powstała z inicjatywy operatorów telekomunikacyjnych i lokalnych operatorów sieci Internet działających na terenie województwa śląskiego. Celem SGT jest stworzenie nowoczesnej, cyfrowej platformy multimedialnej, która łączy cechy mediów internetowych (interaktywność, szybki dostęp do informacji) z zaletami telewizji kablowej (bogaty wybór kanałów, cyfrowa jakość obrazu i dźwieku). Dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu infrastruktury, wiedzy i doświadczenia operatorów powstaje innowacyjna telewizja cyfrowa.
Interaktywna telewizja kablowa, która zmieni Twój pogląd na temat telewizji. Udostępnimy Ci nowoczesną platformę multimedialną dzięki, której odczujesz pełną swobodę w tym co, kiedy i w jaki sposób oglądasz. Różnicą pomiędzy tradycyjną a naszą innowacyjną telewizją to szereg usług dodatkowych zwiększających komfort oglądania telewizji oraz nowe możliwości dostępu do materiałów filmowych i programów telewizyjnych.
http://www.nadchodzinowatelewizja.pl/
 

klolik

New member
Nowa Telewizja HD - Jambox

Coraz więcej wieści ze strony Śląskiej Grupy Telekomunikacyjnej:


Rozpoczynamy sprzedaż w pełni cyfrowej, innowacyjnej telewizji kablowej. To zupełnie nowa platforma telewizyjna to KABLÓWKA 3 GENERACJI. Pilotażowo nasza oferta składa się z wielotematycznego pakietu telewizyjnego oraz szeregu usług podstawowych takich jak przewodnik EPG czy dostęp do stron www na ekranie telewizora oraz kilku innych. W najbliższym czasie nasza oferta powiększy się o kolejne popularne programy telewizyjne w pakiecie wielotematycznym oraz pojawią się dodatkowe pakiety tematyczne.
Zapraszamy do częstego odwiedzania naszego serwisu www, który stale uaktualniamy o najnowsze wiadomości oraz dodajemy coraz więcej informacji o ciągle rozszerzanej ofercie.

Odwiedź: www.jambox.pl
 

stary00

New member
witam. zastanawiam sie wlasnie nad tym jamboxem. denerwuje mnie tylko kwestia dzierzawienia dekodera. po primo dodatkowe koszty. po secundo dodatkowa skrzynka. po tertio za ogladanie na drugim odbiorniku doplaca sie ponoc tylko 10 zl, ale trzeba sobie drugi dekoder na wlasnosc kupic. osobiscie mam dwa kompy w domu i mysle ze one mogly by sie zajac obrobka sygnalu tv. jeden i tak wlaczony non stop a drugi z przeznaczeniem na media center. przeciez taki dekoder to tylko komputerek, tyle ze dedykowany do konkretnego celu. tu pojawia sie moje pytanie. czy moze ktos widzial, slyszal, wie o rozwiazaniu umozliwiajacym odbior tv z platformy jambox na pc. moze jakies wyjscie hardwerowe albo moze wystarczy dodatkowa sieciowka i odpowiedni soft.
z gory dzieki za ewentualne informacje. pozdrowionka.
 

pablo27

New member
Podejrzewam, że ze względu na ochronę przed kopiowaniem takiej możliwości nie ma i nikt nie jest zainteresowany żeby ją wprowadzić.
Tak na marginesie sam jestem od niedawna użytkownikiem TV jambox i mam dosyć mieszane uczucia co do tej platformy.
 
Do góry