Nowa seria soundbarów JBL Bar

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Na polskim rynku pojawiła się właśnie nowa seria soundbarów JBL Bar. To następcy doskonale sprzedających się dotychczas modeli pierwszej generacji. Nowa seria JBL Bar obejmuje, póki co, trzy produkty: JBL Bar 2.0 All-In-One, JBL Bar 2.1 Deep Bass oraz JBL Bar 5.1 Surround.

JBL-Bar20_qsqpaar.jpg


Soundbary cieszą się dużym powodzeniem. Jakość oglądania zmienia się diametralnie, gdy telewizor wyposażymy w soundbar. Nie dziwi zatem, że wielu ludzi decyduje się na taki zakup. A soundbary JBL to zdecydowani faworyci w tej grupie produktów! Po bardzo udanej pierwszej serii JBL Bar, przyszedł czas na ich drugą generację. Nowa seria JBL Bar obejmuje, póki co, trzy modele: JBL Bar 2.0 All-In-One, JBL Bar 2.1 Deep Bass oraz JBL Bar 5.1 Surround.

JBL Bar 2.0 All-In-One to potężne brzmienie i kompaktowa konstrukcja. Proste w obsłudze urządzenie zapewnia dźwięk JBL Pro i jest połączone z telewizorem tylko jednym przewodem – HDMI ARC lub przewodem optycznym. Wbudowany Bluetooth umożliwia strumieniowe przesyłanie muzyki ze smartfona lub tabletu. Natomiast Dolby Digital, JBL Surround Sound i inteligentny tryb dźwięku zapewniają niesamowity dźwięk za każdym razem, niezależnie od tego czego się słucha czy ogląda. Głęboki bas poprawia dramaturgię thrillerów i filmów kryminalnych, potęguje brzmienie ulubionych zespołów, a także pozwala cieszyć się odtwarzanymi albumami. JBL Bar 2.0 All-in-One to naprawdę wszystko w jednym!

Bar21010D_qsqpaax.jpg


JBL Bar 2.1 Deep Bass to doskonałe brzmienie z potężnym, porywającym basem. Salon w prosty sposób może zmienić się w salę kinową czy stadion. Pomimo niewielkich rozmiarów JBL Bar 2.1 zapewnia 300 Wat niesamowitego rozpoznawalnego brzmienia JBL. Telewizor łączy się z soundbarem tylko jednym przewodem – optycznym lub HDMI. Muzykę można dodatkowo strumieniować z telefonu za pomocą wbudowanego Bluetooth. Dolby Digital i JBL Surround Sound zapewniają kinowe wrażenia, dzięki czemu wszystkie oglądane programy czy słuchana muzyka stają się bardziej epickie, ekscytujące i potężniejsze. Dźwięk staje się jeszcze głębszy dzięki 6,5-calowemu subwooferowi bezprzewodowemu.

Bar51008S_qsqpaan.jpg


JBL Bar 5.1 Surround to elegancki 5.1-kanałowy soundbar z dźwiękiem panoramicznym. Wyposażony w 550 W mocy i 10-calowy bezprzewodowy subwoofer zapewnia niesamowite doznania podczas oglądania filmów. Fani strumieniowania muzyki docenią również wbudowane WiFi, które pozwala bezproblemowo zintegrować się z Chromecastem i Airplay 2. Dodatkowo przekazywanie 4K z HDR 10 i Dolby Vision umożliwia pełne wykorzystanie najlepszej rozdzielczości filmów. Natomiast wbudowany Bluetooth to możliwość bezprzewodowego strumieniowania muzyki z dowolnego urządzenia inteligentnego.

Sugerowane ceny detaliczne:
JBL Bar 2.0 All-In-One: 769 zł
JBL Bar 2.1 Deep Bass: 1549 zł
JBL Bar 5.1 Surround: 2599 zł
 

prentas1

New member
A dopiero co wczoraj dostałem swojego JBL BAR 5.1, a dzisiaj zamówiłem taki sam dla kolegi :(
Tylko pytanie skąd się bierze cena ? Skoro ten jest tańszy od poprzednika, a ma wifi itp. ?
 

Bulas4

New member
Cena niższa, może dlatego, że mamy tylko 2* głośniki. Temu ja bym się wstrzymał z oddawaniem. Ja też niedawno sam nabyłem ;)
 
Ostatnia edycja:

prentas1

New member
Właśnie zastanawiałem się oco kaman. Nie widać fizycznie odpinanych głośników. Nie wiem na ile będę ich używał, ale powiem krótko. Po trzech dniach testów jestem więcej niż zadowolony :) Soundbar radzi sobie świetnie, a w filmach miażdzy efektami :) Uspokoiłeś mnie tym virtualnym 5.1 :)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Właśnie zastanawiałem się oco kaman. Nie widać fizycznie odpinanych głośników. Nie wiem na ile będę ich używał, ale powiem krótko. Po trzech dniach testów jestem więcej niż zadowolony :) Soundbar radzi sobie świetnie, a w filmach miażdzy efektami :) Uspokoiłeś mnie tym virtualnym 5.1 :)
Pisałem :)
 

Czapa

New member
Hej

a jak ma się ten 2.1 do jbl 3.1?
mam pokoj 25 m2, i tv sony i ps4 :)

kupilbym jbl 3.1 - dzięki blackninja za ofertę :) - ale qrcze, jak przegladam fora, to z SONY nie bardzo współgra (a to wybudzanie po ARC, a to błąd kodeków...) ...
no i 2.1 jakieś 200 zł tańszy heh... ktoś juz to słuchał


ps. nie chcę się bawić 5 pilotami, ustawieniami, kodowaniem pilotów itp... tzn nie chcę, jak nie muszę :D
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Przy tym pomieszczeniu to mocniejszy lepszy czyli BAR 3.1.

To podłączysz po optyku, jak zwąchasz problemy.

JBLa, mozna nauczyc pilota od TV.
 

marcinwin

New member
Przede wszystkim witam wszystkich, jest to mój pierwszy post.

Długo przymierzałem się do zakupu JBL Bar 3.1, nawet w sklepie jakość dźwięku z telefonu po BT mi się podobała. Ale naczytałem się o poważnym problemie - bar się 'wyłącza' na 1-2 sekundy za każdym razem gdy jest przerwana ścieżka dźwiękowa w filmie, co rzekomo jest bardzo irytujące.

Wiadomo, czy problem został wyeliminowany nowym softem?

Weszła nowa linia JBL Bar 2.1 Deep Bass - czy jest to lepszy zestaw od starego JBL Bar 2.1? W czym? Czy może być konkurencyjny dla JBL Bar 3.1? Czy przerywanie dźwięku również występuje?

I ostatnie pytanie - czy sprzęt można kupić bezpośrednio od użytkownika Blackninja ;)? Jeśli tak to w jakich cenach?

Dzięki!
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Przede wszystkim witam wszystkich, jest to mój pierwszy post.

Długo przymierzałem się do zakupu JBL Bar 3.1, nawet w sklepie jakość dźwięku z telefonu po BT mi się podobała. Ale naczytałem się o poważnym problemie - bar się 'wyłącza' na 1-2 sekundy za każdym razem gdy jest przerwana ścieżka dźwiękowa w filmie, co rzekomo jest bardzo irytujące.

Wiadomo, czy problem został wyeliminowany nowym softem?

Weszła nowa linia JBL Bar 2.1 Deep Bass - czy jest to lepszy zestaw od starego JBL Bar 2.1? W czym? Czy może być konkurencyjny dla JBL Bar 3.1? Czy przerywanie dźwięku również występuje?

I ostatnie pytanie - czy sprzęt można kupić bezpośrednio od użytkownika Blackninja ;)? Jeśli tak to w jakich cenach?

Dzięki!
Pisz na priva i działamy.
 

Sebin

New member
:) Ty masz fizyczne 5.1, a w modelu nowym 5.1 tylko vurtual. Nie wiem, trochę dziwna dla mnie ta nazwa.
Witam Wszystkich jestem nowy na tym forum i przymierzam się do zakupu soundbara JBL 5.1 i myślałem że jest tylko jedna wersja z odpinanymi bocznymi głośnikami, a w jednym ze sklepów dowiedziałem się że jest nowsza wersja. I pojawił się problem jaką wybrać Pan w sklepie mówił że ta nowsza to gorsza a wydawało mi się że w sprzęcie lepiej kupić zawsze nowszą wersję. I teraz mam dylemat co wybrać. Miał ktoś okazję porównania tych dwóch sprzętów.
 
Do góry