Nowa linia telewizorów Philips - to PFL4007 .

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nowa linia telewizorów Philips - to PFL4007 .
Philips-32PFL4007.jpg


Afbeelding 1 van Philips 32PFL4007
Składa się z trzech członków: 32, 42 i 47 cali.
Model 32 kosztuje mniej niż 500 euro. Co wyróżnia te modele - wyposażone są w SmartTV. Posiadają Rate Motion (PMR) 200 Hz, trzy cyfrowe tunery DVBT/C/S2 .
Wi-Fi działa podłączone przez dongla z USB (PTA01)


Philips 32PFL4007
Istnieją trzy gniazda USB aby odtwarzać Photo JPEG, muzykę MP3 i pliki wideo.

Odtwarza pliki AVI, MKV, H264/MPEG-4 AVC, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4 oraz WMV9/VC1.
Mamy Net TV z kontrolą z IOS , obsługę z klawiatury i obsługę myszą przez USB, SimplyShare , DLNA, przeglądarkę multimedialną
.
 

bluray

Banned
Ładny, bo ma odpowiednio grubą ramkę.
Od tysięcy lat mamy do czynienia z ramami do obrazów i są te parametry wbite w podświadomość. Chodzi mi o "złote" proporcje.
Ten Phillips to właśnie ma.
Za cieńkie mi nie pasują.
 
Ostatnia edycja:

Harnas22

New member
Ciekawe jak z jakością obraz w stosunku do Toshiba 40TL838?
Brałbym Toshibę, ale brakuje mi możliwości nagrywania programów na dysk twardy.
 

paeru

New member
Bez reklam
Jeżeli taka sama matryca jak w modelach 5007/5507, to nie jest ona błyszcząca - a przynajmniej nie tak, jak w ubiegłorocznych Samsungach, natomiast faktycznie odbija bardziej, niż matowe z poprzedniego roku (przy okazji uwydatnia bardziej kolorystykę). Dokładnie takie same mają teraz nowe Toshiby, LG, Sony (HX750) i Samsungi (oprócz najwyższych modeli).
 

yawa20

New member
Być może. Porównania nie mam. Mam model 42PFL4007 i zastąpił on Samsunga 37A450. W porównaniu do wspomnianego Samsunga to ma błyszczącą matrycę i nieporównywalnie lepsze skalowanie obrazu.
Co mnie zaskoczyło negatywnie to równomierność podświetlenia matrycy. Przy uruchamianiu telewizora widać, że krawędzie (zwłaszcza górny lewy róg jest bardziej podświetlony.) nie są podświetlone równomiernie.
Po podłączeniu do Xboxa przy przejściu scen jest całkowicie czarny obraz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Porównanie miało być jutro . Philips zadzwonił i powiedział że przenosi na środę w przyszłym tygodniu - prosili przeprosić oczekujących.
 
Do góry