Nowa aktualizacja n-boxa - 7.03.2007

ThYX

New member
Witam,
Przed chwilą mój tuner oszalał ... zaczął coś dziwnie migac .. właczam tv a tu leci aktualizacja n-boxa ... Zapraszam więc do testowania zmian :)

Pozdr.
 

airjack

New member
Dla recordera widać jeszcze nic nie ma, bo mój nic nie znalazł. Możesz podać listę zmian, którą wyświetlił dekoder?
 

mok

New member
Zaden fałszywy alarm aktualizacja jest w KDFie hdmi juz działa prawidlowo a pozatym wejdzcie na forum N do parku tam jest temat opisany:D
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zmiany jakie zauwazyłem , przynajmniej na razie

1. Mozna przyciskiem INFO przeglądnąc do trzech programów naprzód

2.Trochę szybciej działa EPG i sama zmiana kanałów

3.Lepsza jakość i mniejszy poziom BER , szczególnie w paczce TVN

....czyli raczej kosmetyka a nie jakieś szczególne zmiany.No ale zawsze mały kroczek do przodu.

POZDRO!
 

LordKszyh

New member
i tylko tyle zmian po 3 miesiącach oczekiwania na nowy soft ?:sad: za pół roku wyjdzie kolejny i zmieni się kolor menu może, albo coś równie ważnego...:(
 

Mabri

New member
Ktoś pisał na forum n-ki, że oprogramowanie do n-boxów piszą dzieciaki z podstawówki na jakimś kółku komputerowym :D

To by wiele tłumaczyło :D
 

airjack

New member
AWGUST72 napisał:
Zmiany jakie zauwazyłem , przynajmniej na razie

1. Mozna przyciskiem INFO przeglądnąc do trzech programów naprzód

2.Trochę szybciej działa EPG i sama zmiana kanałów

3.Lepsza jakość i mniejszy poziom BER , szczególnie w paczce TVN

....czyli raczej kosmetyka a nie jakieś szczególne zmiany.No ale zawsze mały kroczek do przodu.

POZDRO!
Pierwsze 2 pozycje były w aktualizacji z grudnia dla rekordera, co do 3 nie jestem pewny, ale co do jakości nie narzekam. Jeśli do zwykłych dodali poprawki dopiero teraz to raczej nie należy spodziewać się aktualizacji dla rekordera tym bardziej, że o obecnej nie ma żadnego info na oficjalnym forum.
 

tades

New member
Driverek napisał:
....nadal wię nie ma możliwośćinsortowania kanałów według własnego uznania??????
Skandal!
W moim n recorderze sortować można kanały według uznania dla 4 osób oddzielnie, nie wiem jak jest w zwykłych n boxach
 

jaracz

New member
Pomimo nowego softu na LG 32LC3R (czyli na LC2R prawdopodobnie tez) w trybie HDMI zamiast obrazu nadal snieg i glownie trzaski. Trzeba uzywac trybu DVI.. A mialo to byc poprawione.. :x
 
Do góry