niskobudżetowe kino

ruffnek

New member
witam
tak tak, wiem, ciezko to nazwac kinem domowym ale poki co budzet (gorna granica to 250euro) wystarcza tylko na cos takiego http://www.pixmania.com/ie/uk/758381/art/lg/ht752th-home-cinema-syste.html, czy ktos z grupowiczow ma okazje uzytkowac ten zestaw, jak sie sprawuje? troche obsluchalem ten zestaw dzisiaj w sklepie ale wiadomo jak jest w duzym powieszczeniu gdzie wszystko jest powlaczane i slychac mase dzwiekow, w dodatku panowie nie mieli podlaczonego "suba" a zalezy mi na w miare mozliwości wyraznym basie
rozwazam tez zestaw http://www.pixmania.com/ie/uk/575060/art/samsung/ht-tx35-home-cinema-syste.html
porownywalny jesli chodzi o funkcjonalnosc tzn. wejscia, dekodery?
poczatkowo bylem zdecydowany na cos co nie jest de facto kinem domowym czyli logitech'y Z-5500 jednak ..... no wlasnie, ktory zestaw warto wybrac?
bedzie to pierwszy taki zestaw u mnie takze co by to nie bylo i tak bedzie mi sie wydawalo niezle ;) , tv to raczej na 90% plazma panasonica 42PX80, sygnal z tv sat, filmy dvd
przeczytalem juz troche postow na forum ale jesli ktos ma jakies sugestie - chetnie przeczytam
 

qura12

Member
Bez reklam
Po 1 odradzam ten sklep! Sam miałem zamiar zamówić w nim amplituner lecz w porę mi go odradzono...
Z tych 2 zestawów miałem okazje sprawdzić Samsunga i jak na plastik w tej cenie dawał rade. Obraz z dvd był bardzo ładny a dźwięk czysty lecz jak w każdym plastiku dość płytki i mało dynamiczny. Subwoofer nadaje się tylko do mniejszego pomieszczenia, dopiero przy rozkreceniu głośników prawie na maxa bas był wyraźnie odczuwalny (pomieszczenie 26m^2). Jeżeli zależy ci przedewszystkim na dźwięku weź te logitechy + jakieś budżetowe dvd (o ile wogóle je potrzebujesz) bo napewno zagra lepiej od tych tutaj zestawów.
 

peter81

New member
Mam dokładnie taki sam model Samsunga, czyli TX-35 i z czystym sumieniem mogę go polecić. W pokoju 25m jest wystarczający - sąsiedzi mogą wzywać policję :)
Filmy DVD odtwarzane są idealnie dzięki upscalingowi do 1080i - naprawdę niewielka jest różnica w obrazie między pełnym HD. To samo tyczy się Divx-ów, jeżeli są dobrej rozdzielczości, to obraz jest nawet lepszy niż z DVD.
 

ruffnek

New member
peter81 napisał:
Mam dokładnie taki sam model Samsunga, czyli TX-35 ....
Filmy DVD odtwarzane są idealnie dzięki upscalingowi do 1080i .....
a to nie wiedzialem ze tam jest upscaling

qura12 dlaczego nie polecasz pixmanii? bo tak naprawde to chyba ten sklep mi tylko zostal ;)
 
Do góry